Akademik Paket

Kodla Büyü

bas_kan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu yıl ki 11.sınıf öğrencilerimizden akademik paketten faydalanmak isteyen yani ATP olmak isteyenler var.
MESLEKÎ VE TEKNİK ORTAÖĞRETİM KURUMLARINDA ANADOLU MESLEK PROGRAMINDAN ANADOLU TEKNİK PROGRAMINA GEÇİŞ İLE AKADEMİK DESTEK DERSLERİ SEÇENEKLERİNE TERCİH VE YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR diye bir yazı var.
Burada Anadolu Meslek Programından Anadolu Teknik Programına Geçiş Esasları MADDE 4-
(1) Anadolu meslek programı öğrencilerinden 11 inci sınıfı doğrudan geçenve 9, 10 ve 11 inci sınıf ortak derslerinin ağırlıklı yılsonu başarı puanlarının aritmetik ortalamasıen az 70 olanlar Anadolu teknik programına geçiş için başvurabilir.
(2) Anadolu meslek programındaki öğrencilerden Anadolu teknik programına geçişşartlarını taşıyanların durumları mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarınca; e-Okul Sisteminde ilgili rapor ekranından kontrol edilir.
E-okulda bu raporu bulamıyorum. Nereye baktıysam yok.
Bilen yardımcı olabilir mi acaba?
Teşekkürler...

sanki ilçelerde anadolu teknik kısmını kapattı bakanlık okulların durumuna göre açtı and tek prog.nı

kapandı hocam ama başarılı öğrencilere 12.sınıfta geçiş imkanı verdi. Yazı var bununla ilgili.
Ortak derslerin ortalamasını gösteren raporu e-okuldan nereden alabilirim onu bulamadım.

Geri