Akıllı Tahyaya harici ekran nasıl takılır?

Kodla Büyü

lkayik

Üye
Değerli hocalarım hayırlı günler.
Faz2 akıllı tahtaya harici bir monitör takma ihtiyacı hissettim. Tahtanın üzerindeki VGA portundan sadece görüntü girişi alıyor. Ben ise tahtanın görüntüsünü monitöre aktarmak istiyorum. USB - VGA dönüştürücü ile bu işi başardım fakat ek parça almak gerekiyor.

Sorum ise şu; akıllı tahta üzerindeki VGA portundan görüntü çıkışı alabilir miyiz?

ekranı Taktıktan sonra tahtadan ekran ayarları yapmayı denediniz mi?

Benim de ihtiyacım var boyun fıtığı var boynum mahvoluyo hocam parça da olsa alıp kullanmam lazım hangi parça ile başardınız acaba görüntü aktarmayı

USB to VGA diye arttırırsanız farklı fiyatlarda bir sürü ürün var.
mFCWcQaO12grhf1bCPIooHw.jpg

http://www.banggood.com/1080P-USB3_...able-Adapter-for-Windows-7-8-10-p-982129.html

zzeytinci' Alıntı:
ekranı Taktıktan sonra tahtadan ekran ayarları yapmayı denediniz mi?

hocam ikinci ekran olarak vga diye çok düşük çözünürlükte bir ekran var. Fakat denedim olmadı veya beceremedim.

Etkileşimli tahtaya bahsettiğiniz USB to VGA tarzı aparatlar olmadan ikinci bir ekran takamazsınız. Tahta ekran için çıkış vermiyor, VGA ve HDMI portu sadece giriş için kullanılmakta.

Hocam satıcı ile görüşün. CD nin kırık geldiğini söyleyin. Yazılımı size göndermesini isteyin. Daha sonra parayı onaylayacağınızı söyleyin. Eğer puanı yüksek bir satıcıdan almışsanız çok büyük ihtimalle size yazılımı gönderecektir.

Geri