akıllı tahtam çalışmadı aman yardım

Kodla Büyü

hantufan

Üye
Selamlar arkadaşlar. exper öğretmen bilgisayarına kurtarma dvd'sinden format attım. Fakat akıllı tahtam aktif olmuyor. "Cihaz bul" diyorum fakat ortada cihaz falan yok. bu arada mimio yazılımı yükledim onda bi problem yok. Fakat tahtayı kullanamıyorum. Mimio editor de çalışıyor fakat tahta dediğim gibi ışığı da yanmıyor. Bir haftadır uğraşıyorum. Cinnet geçireceğim. bu arada güvenlik kartını da etkinleştiremiyorum o da ayrı bi dert. Fakat öncelikle akıllı tahta işini halletmem lazim. Sizlerin görüşleri çok önemli. Çok merak ediyorum benim yaşadıklarım da sizin başınıza geldi mi?

arkadaşım aynı sorun bende de var . exper bilgisayar format atmıştım ama kurtarma dvd si ile değil. Daha sonra da uzun bir dönem akıllı tahta kullanma ihtiyacı duymadığımdan mimio yazılımın yüklememiştim.Geçenlerde yazılımı yükledim ama benim de başıma aynı sorum geldi. cihaz bul dediğimde hiçbir tepki yok. aletin ışıkları da yanmıyorum. Arıza kaydı verdim datatekniğe bakalım sorun neymiş görcez. gelişmelerden seni haberdar ederim hantufan hocam

Allah Razı Olsun

m17h41r' Alıntı:
arkadaşım aynı sorun bende de var . exper bilgisayar format atmıştım ama kurtarma dvd si ile değil. Daha sonra da uzun bir dönem akıllı tahta kullanma ihtiyacı duymadığımdan mimio yazılımın yüklememiştim.Geçenlerde yazılımı yükledim ama benim de başıma aynı sorum geldi. cihaz bul dediğimde hiçbir tepki yok. aletin ışıkları da yanmıyorum. Arıza kaydı verdim datatekniğe bakalım sorun neymiş görcez. gelişmelerden seni haberdar ederim hantufan hocam
Kardeş çok teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyorum.

hocam her türlü yardımı bekdatayı arayarak alabilirsiniz telefonu 0212 2341800 büyük ihtimalle seri numarası istiyordur ama siz yinede arayın yardımcı oluyorlar.

Geri