Akıllı tahta pdf sorunu

Kodla Büyü

safi6003

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. StarBoard programına belge olarak bir pdf aldığımda pdf dosyasının kalitesini düşürüyor ve çözünürlüğü azalıyor.Sayfayı büyüttüğümüzde yazılar okunmaz oluyor.Ben bulamadım sizin bildiğiniz bir ayar var mı arkadaşlar?

pdf i aç yazdırma penceresini aç. yazıcı olarak starboard captureyi seç. yazdır de. starboarda atar. siz böyle mi yaptınız?

nosTRa' Alıntı:
pdf i aç yazdırma penceresini aç. yazıcı olarak starboard captureyi seç. yazdır de. starboarda atar. siz böyle mi yaptınız?
Ben hocam belge sekmesinde en altta ekleme simgesi var + işareti oradan ekleyip programın içine alıyorum.Birde sizin dediğiniz gibi deneyeyim hemen.

dosya al penceresi stqarboardda çıkınca boyutunu maksimum yapınca da mı bozuk alıyor?

biraz alakasız olacak ama stardordla neden açıyorsunuz ki pdf dosyasını. pdf de en fazla yapabileceğiniz üzerine yazım çizim yapmaktır.adobe 8 professional veya foxit reader ile açın çok daha rahat ve iyi yaparsınız onu da

mudamet' Alıntı:
biraz alakasız olacak ama stardordla neden açıyorsunuz ki pdf dosyasını. pdf de en fazla yapabileceğiniz üzerine yazım çizim yapmaktır.adobe 8 professional veya foxit reader ile açın çok daha rahat ve iyi yaparsınız onu da
Evet hocam haklısınız ama öğretmenimiz bunun böyle olmasını istiyor :)

Acaba aklıma geldi programın eklediği belgeyi depoladığı klasörü bulsak oraya direk biz koysak olur mu?Arıyorum ama bulamadım.galeriyi buldum ama belge ile ilgili olan bölümü bulamadım.

Geri