Akıllı tahta kilit programı hakkında fikir

Kodla Büyü

*fredy

Site Gezgini
Arkadaşlar faz1 kurulu bir okulda görevliyim okulda ki usb portlar zamanla zarar gördüğü için Atak programlarını kaldırmıştık. Fakat öğrenciler özgürlük olayını abarttılar ve tekrardan kilit programı arayışı başladı özellikle telefonla açılabilecek bir sistem araştırdım. Ajansmarmara nın sistemi güzel ama okul olarak maliyeti yüksek gözüküyor. Bir de mercan yazılım tahta kilit programını buldum fiyat olarak ve arayüz olarak iyi görünüyor.
Aranızda mercan yazılım kilit programını kullanan var mı fikir verebilirse sevinirim.

Usb lere 30 cm uzatma kablosu takınız. ATAK ile devam ediniz.

Diğerlerini kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama kendi kullandığımı tavsiye ederim. Android uygulaması var, barkod okutarak açabiliyorsunuz. Otomatik eba girişi var. Kilit ekranında pano özelliği var. Öğretmenler odası bilgisayarından da tahtaların kilidini açıp kapatabiliyorsunuz ve tahtalara duyuru gönderebiliyorsunuz. Faz 2 windows 8.1'de kullanıyorum şu an.

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/ucretsiz-akilli-tahta-kilit-programi.161512/

Ilginize tesekkurler arkadaslar ilk firsatta maks ıda bi deneyeyim duruma gore tercihte bulunacagiz artik

2 yıldır Mercan Yazılımın USB KEY MOBİL ANAHTAR programını kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
150 lira çok bir para değil (Vestel USB girişlerinin değişimi ve tamiri için 650 lira istiyor)
Öğretmenlerin FATİH ağına bağlanmasına gerek yok.
Programın sahibi Hasan Bey teknik destek anlamında ne zaman ihtiyacımız olsa çözüm sunuyor. zaten 2 yılda 3 kere aramışımdır kendisini.
Hem Android ile hem IOS ile kullanabilirsiniz, yakın zamanda QR kod ile açılma özelliği de eklenecek

2 yıldır Mercan Yazılımın USB KEY MOBİL ANAHTAR programını kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
150 lira çok bir para değil (Vestel USB girişlerinin değişimi ve tamiri için 650 lira istiyor)
Öğretmenlerin FATİH ağına bağlanmasına gerek yok.
Programın sahibi Hasan Bey teknik destek anlamında ne zaman ihtiyacımız olsa çözüm sunuyor. zaten 2 yılda 3 kere aramışımdır kendisini.
Hem Android ile hem IOS ile kullanabilirsiniz, yakın zamanda QR kod ile açılma özelliği de eklenecek

Hocam QR Code ile açılma seçeneği eklendi.
- QR kodu okuttuğunuz da tahta şifre girmeden otomatik olarak açılıyor.
- Admin üzerinden tahtayı seçip açma / kapama özelliği de eklendi.
- Usbkey Kilit Programının Android ve Iphone uygulamalarını Google Play Store ve AppStore dan indirip kullanabilirsiniz.
- Mobil uygulamaları Fatih ağına bağlı olmadan kendi internetinizle kullanabilirsiniz.
- İnternet olmadan da sadece şifre girerek tahtayı açabilirsiniz.

Programın demosunu www.mercanyazilim.com sitesinden indirip deneye bilirsiniz.

Son düzenleme:
Geri