Akıllı Tahta Garanti Bİtiyor???

Kodla Büyü

tcoalngsau

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar eylül ayında 5 yıllık garanti süresi doluyor okulumda ki tahtalarda. Şu an 2 tahtada problem var ve ben garanti bitmeden hallettirmek istiyorum. Servis için önceden 444 5 777 arıyorduk karşımıza çıkan kişiye derdimizi anlatıyorduk ama şimdi telesekreter çıkıyor . Siz nasıl çözüyorsunuz servis işini? Ne yapmak gerkiyor

İlçe formatörü ile bu konuyu konuşmuştuk, kendisi de: "yeni etkileşimli tahta ihalesinde eski tahtaların sözleşmesinin uzatılacağı" konusunda görüş bildirdi.

Türk Telekom (Okula Gelen Fiber): 444 4 564 - kmh@turktelekom.com.tr
Etkileşimli Tahta (Vestel): 0850 222 48 70 - vet@vestel.com.tr
Okul İçi Altyapı (Sentim - Yeni adıyla Kuralkan): 0850 209 65 65
Tablet Arızaları (General Mobile - Telpa): 0800 211 28 44
A3-A4 Çok Fonksiyonlu Yazısı: Çağrı Merkezi-444 0 141 Tel: 0212 339 23 00 Faks: 0212 339 23 22

İlçe formatörü ile bu konuyu konuşmuştuk, kendisi de: "yeni etkileşimli tahta ihalesinde eski tahtaların sözleşmesinin uzatılacağı" konusunda görüş bildirdi.

Garantiler inşallah uzatılır. Yoksa garanti sonrası okullar için zorlu bir süreç olur. Birçok okul bu durumdan eğitim-öğretim anlamında olumsuz etkilenebilir.

Zaten bu güne kadar kronik sorunlar dışında hiç bir sorunu garantiden hallettiremedik. Bir tek hdd sorun olduğunda itirazsız hallediyordu servis. Onun dışında ne olsa garanti dışı deyip geçiyorlar.

Geri