Akıllı Tahta Envanter No (pys)

Kodla Büyü

Teknomen

Site Gezgini
Fatih.pys de arıza bildirebilmek için akıllı tahtanın envanter no sunu istiyor. Tahta üzerindeki numaralar sitedeki numaralarla aynı değil nereden bulabiliriz ?

Fatih.pys de arıza bildirebilmek için akıllı tahtanın envanter no sunu istiyor. Tahta üzerindeki numaralar sitedeki numaralarla aynı değil nereden bulabiliriz ?

Dün fatihpys.eba.gov.tr üzerinden çağrı oluşturdum. Dün envanter noları kısmında sınıf girişlerindeki plaka kodları çıkıyordu şimdi kontrol ettim sadece tahta numaraları var ancak tahtaların numaraları nerede yazıyor veya tahtalara nasıl numara verdiler bilmiyorum.

Son düzenleme:
Listede okuldaki akıllı tahta sayısı kadar envanter no seçeneği çıkıyor. Arızalı tahtanın nosu girilecek ama ben de bulamadım. Tahtalarda product no yazan sayılar diğer tüm tahtalar ile aynı. Ben de rastgele bir seçim yapıp açıklama kısmına arızalı olan sınıf adını yazacağım. Ne yazacağını öğrenen olursa paylaşırsa sevinirim.

Envanter no sınıfların kapısının üstünde yazan numaralar olduğunu söyledi müdür yardımcımız. Mesela K2. 03 (2.Kat 3 Nolu sınıf gibi) Başındaki rakamlar hepsinde aynı zaten. Ama üst katlara çıktığında kapı numaraları yine 1'den başlarken listede görünen akıllı tahta numaraları daha üst rakamlar olarak görünüyor.

Son düzenleme:
Hocam bizim ilçemizden en baştan ve en sağdan başlayarak ET ile baslayan şekilde bizim oluşturmamizi ve dosyalamamizi istedi. Gelince hangi tahta olduğu konusunda biz yönlendiriyoruz zaten.

Geri