Akıllı tahta öneri

Kodla Büyü

Simurg_03

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. okulumuz bu yaz bütün sınıflara akıllı tahta yapmayı planlıyor. Ucuz ve kaliteli olarak önerilerinizi bekliyorum.

Bizden aldık okulumuza öğretmenlerimiz normal tahta gibi kullanıyorlar:D bütün sınıflara almayın bir kaç sınıfa alın deyin öğretmenler kullanırlarsa diğerlerinide alırsınız.

hocam projemiz var eminim hoşunuza gidecektir...projede bilgisayar, akıllı tahta, projeksiyon, scanner vb teknolojilerin olduğu bir düzenek var...
ilgilenirseniz adres : http://www.compiet.com/
incelemenizi öneririm.içerisinde akıllı tahta var ve perde veya tahtaya gereksinim duymuyor. gün ışınğında çalışma özelliği var....
ve son olarak fiyat : akıllı tahtaya göre daha uygun çünkü içinde her türlü teknoloji var...

bizim okulda bir hoca var maşallah kadıncağız meraklı onun için araştırıyorum bende kaç gündür,düşük fiyat ve yüksek kalite olarak ne önerirsiniz.

Biz de iki sınıfa inover kurduk. Ama öğretmenler kullanışlı bulmadılar.Yazıları birleştirerek yazıyor. Ben bununla bir derste bir soru çözeceğime kara tahtada 5 soru çözerim diyor öğretmenlerimiz. Şu anda boş boş duruyorlar.

daha önce böyle başlıklar açılmıştı yazmıştım tekrar söylüyorum .
bunları sadece perde olarak kullanıyorduk biz üniversitede çunkü elektronik olarak yazım çok kötü.
tahta kalem kullanıldığında tahtaya zarar veriryomuş o yüzden ayrı birde normal tahtamız vardı. :D

Geri