Aile arabası arıyorum, Ne önerirsiniz?

Kodla Büyü
Hocam düşünürsen 2011 ford dizel c-max titanium x 47000 km de. (elektrikli bagaj, otomatik park, cam tavanlı), sedefli gri renkte. Satma sebebim borcumu ödemek için satıyorum, düşünürsen görüşebiliriz hocam..

Aynı dertten ben de müzdaribim. Fd6 Honda Civic var 2. çocuk da olunca bagaj şart oldu. Benim tercihim 50-55 arası 2007-2008 Honda CRV almak. Bunu dışındaki tecihlerim;

1- Ford C-Max ya da Renault Scenic
2- Vw Cady ya da Touroan
3- Volvo v50 olablir.

Benim tavsiyem eğer ticari demezseniz,ford TOURNEO COURIER titanyum. Otomobil konforu, geniş bagaj, düşük yakıt tüketimi, düşük ÖTV, eğer sıfır alırsanız uzun süre kullanırsınız. Ben aldım iyi ki almışım. Eksi yönü ticari geçmesi (Eğer binek olsun derseniz ÖTV % 15 den, % 45 e ıktığı için 11.000 tl fazla ödersiniz), her yıl muayene (Buda 10 yılda yaklaşık 1000 tl civarı fazla masraf demek) Hız sınırı 10 km daha düşük.

aynı sıkıntı bende de var hocam.max. 40000 tl ye bir araç düşünüyorum ama hayırlısı. astra 1.3 cdti lara bakıyorum.111.yıl olanlara.

utf8' Alıntı:
Benim tavsiyem eğer ticari demezseniz,ford TOURNEO COURIER titanyum. Otomobil konforu, geniş bagaj, düşük yakıt tüketimi, düşük ÖTV, eğer sıfır alırsanız uzun süre kullanırsınız. Ben aldım iyi ki almışım. Eksi yönü ticari geçmesi (Eğer binek olsun derseniz ÖTV % 15 den, % 45 e ıktığı için 11.000 tl fazla ödersiniz), her yıl muayene (Buda 10 yılda yaklaşık 1000 tl civarı fazla masraf demek) Hız sınırı 10 km daha düşük.

abi bu arabanın otomatiği var mı? yada otomatik bir aile arabası tavsiyesinde bulanabilecek var mı

Açıkçası bende bir buçuk yıl kadar önce aynı arayıştaydım. Sonra bir arkadaşın yoğun ısrarları neticesinde 40.000 km de tertemiz aile aracı olarak kullanışmış bir kangoo multix chromline aldım. İç hacim mükemmel, motor 1.5 dci 110 bg son derece güçlü, yakıt sınıfının en az yakan araçlarından birisi, hız sabitleyici, hız sınırlayıcı, otomatik far, yağmur sensörü, park sensörü, 4 cam otomatik, bluetooth bağlantısı, direksiyondan kumanda kapsamlı yol bilgisayarı ve oto müzik çalar vs.vs. bu özelliklerde bir MPV almaya kalksaydım bütçem mümkün değil yetmezdi. O yüzden benim tavsiyem, gerçekten aile aracı arıyorsanız Kangoo nun 2011 ve 2012 Multix Chromline ve hız sabitleyici li modellerine bakın derim.(bu aracı kangoo mercedes için (Mercedes Citan) ürettiğinden midir nedir gerçekten Renault un kapasitesinin ve kalitesinin çok üzerinde bir iş çıkarmış bence renault...

forumcu86' Alıntı:
yusufpb' Alıntı:
Hocam düşünürsen 2011 ford dizel c-max titanium x 47000 km de. (elektrikli bagaj, otomatik park, cam tavanlı), sedefli gri renkte. Satma sebebim borcumu ödemek için satıyorum, düşünürsen görüşebiliriz hocam..

Fiyat nedir hocam?
Hocam soranlara hep 58.000 tl ama..

Fiyat konusu sıkıntıysa Ford tourneo olabilir. Fiyat ve yakıtı tüketimi çok uygun.

Geri