aidata tablet google play servisleri

Kodla Büyü

bydogan20

Site Gezgini
arkadaşlar merhaba. okulumuzda aidata tabletler dağıtıldı ama google play store yok uygulama paylaşıp yüklesemde google play servisleri hata verip kapatıyor. bu servisleri nasıl aktif edebiliriz ? bir de zoom programı bile yüklü değil onu apk olarak yüklesek te karşı tarafa ses çok az gidiyor . bu tabletlere bir çözüm bulabilen var mı?

Ses sorununu bizim öğrencilerden de yaşayan var. Tabletler GM. Öğrenci geldiği gibi kullanmış. Zoom yüklü müydü dikkat etmedim ama kendileri herhangi bir şey kurmamışlar.

Bizim de birkaç öğrenciye aidata tablet verilmiş, Diğerleri sorun yaşamadı sanırım bana dönmediler en azından , ama biri aradı zoom da sesi karşı tarafa çok az gidiyor ya da hiç gitmiyor, mikrofon ses seviyesi son ayarda, Play store yokmuş zoomu başka bir uygulama aracılığıyla yüklemişler,ses sıkıntısı bu yüzden mi acaba ? Nasıl çözebiliriz bu sorunu

Bizim de birkaç öğrenciye aidata tablet verilmiş, Diğerleri sorun yaşamadı sanırım bana dönmediler en azından , ama biri aradı zoom da sesi karşı tarafa çok az gidiyor ya da hiç gitmiyor, mikrofon ses seviyesi son ayarda, Play store yokmuş zoomu başka bir uygulama aracılığıyla yüklemişler,ses sıkıntısı bu yüzden mi acaba ? Nasıl çözebiliriz bu sorunu
hepsinde aynı sıkıntı var. bu tableti veriyorsan bir kontrol edip en azından zoom uygulamasını neden yüklemezler?

Zoom u kendi sitesinden APK indirip yukleyiverdim ben ama çocuklardan biri bugün ulaşıp sesinin karşı tarafa derste gitmediğini söyledi bu ses sorununu cozebilen varmı aidata tabletde

Hocam öncelikle ayarlardan uygulama izinlerini kontrol edin zoomda mikrofona izin verilmiş mi diye.Eğer izin verilmişse ve ses kısık gidiyorsa ben sorunu şu şekilde çözdüm belki sizin de işinize yarar.zoomda toplantı ekranında more >disconnect audio>join audio>call over internet adımlarına tıkladıgımda duzeldı.

Hocam merhaba, Play Store ile uğraşmayın şimdilik. Huawei AppGallery yükleyin, yanına da Aurora Store yükleyebilirsiniz. Bu tabletler hakkında bir bilgim yok fakat işlemci bilgisi gibi teknik detayları paylaşabilirseniz geliştirme konusuna başlamak isterim. Mikrofon sorunu için yüksek ihtimalle geliştirme yapmak gerekecek.

Aidata tabletler ayarlara girip tablet bilgilerine girin ve yazılım güncellemesini indirdikten sonra kurulum yapın play store ve herşey otomatik yükleniyor sonuda play storeden zomu indirince ses sorunu ortadan kalkıyor tablet normale dönüyor

Aidata tabletler ayarlara girip tablet bilgilerine girin ve yazılım güncellemesini indirdikten sonra kurulum yapın play store ve herşey otomatik yükleniyor sonuda play storeden zomu indirince ses sorunu ortadan kalkıyor tablet normale dönüyor
Hocam nasıl yani biraz daha açar mısınız?

hocam teşekkürler güncelleme yaptırdım play store geldi ama ses yine çok az geliyor. sanırım donanımsal bir sıkıntı.

Hocam kulaklıkla takınca soldan zoom da kulaklık sesi geliyor onu höpörlör sesine çevirin ses dışa yani karşıya ses yüksek cıkıyor

Geri