Aidat takip ve excell

Kodla Büyü

aybr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Anasınıfı aidatları takip amaçlı biraz araştırma yaptım ama pek düzenli bir program bulamadım. Her ay banka hesap hareketlerinden yatan ücretleri listeleyip en son sütuna yatırılan öğrenci ismini yazıyorum ordan ana takip listesine işliyorum. Hesap hareketlerine öğrenci ismin yazınca toplu listeye otomatik isminin karşısına yatırılan miktar geçsin istiyorum. Veya kullandığınız bir takip programıvar mı?

Ekli dosyalar

• ÖRNEK TAKİP.rar
    14.6 KB · Görüntüleme: 1,043
formülle yapmaya çalıştım ana sayfada sarı alanda formül var o kısmı aşağya doğru çoğaltın; öğrenci adında mükkerer kayıt çıkabilir onedenle tc kullanmak mantıklı olur öğrenci tc leri doğru girildiği müddetce diğer sayfaları hesaplarsınız. mavi renkli alanlar veri girişi en basit yolla bu şekilde olabilir fikir vermesi amacıyla paylaştım tabi daha profesyonel birşeylerde yapılabilir

Ekli dosyalar

• ÖRNEK TAKİP.zip
    22.3 KB · Görüntüleme: 246
Son düzenleme:
Okulumda kullandığım Öğrenci Aday Kayıt ve Aidat Takip Programı. Makro ve VB kodları ile düzenlenmiştir. Güncelleme yapılabilir. Yanında eşantiyon olarak Öğrenci Servis Takip Programı

Ekli dosyalar

• Öğrenci Aday Kayıt ve Aidat Takip.rar
    89.9 KB · Görüntüleme: 374
  • Öğrenci Servis Takip Programı.rar
    61.2 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:
formülle yapmaya çalıştım ana sayfada sarı alanda formül var o kısmı aşağya doğru çoğaltın; öğrenci adında mükkerer kayıt çıkabilir onedenle tc kullanmak mantıklı olur öğrenci tc leri doğru girildiği müddetce diğer sayfaları hesaplarsınız. mavi renkli alanlar veri girişi en basit yolla bu şekilde olabilir fikir vermesi amacıyla paylaştım tabi daha profesyonel birşeylerde yapılabilir

iyi günler hocam. Dosya için teşekkürler. Temmuz ve Ağustos aylarını da ekledim formülleri güncelledim ama bir türlü hesap hareketlerine temmuz ağustos girdiğim zaman hesap kontol sayfasında görünüyor ama sınıf listelerinde görünmüyor. Nasıl ekleyebilirim ya da neyi atlıyorum acaba.

daha önce belirttiğim gibi kısa zamanda yapılan bir çalışma. muhtelene hata yaptığınız yeri ödenek takip sayfasında kırmızı ile işaretledim sütun numarası belirme id kısmını yapmayı unutmuş olabilirsiniz veya ay metinsel yazımından kaynaklanabilir. fazla sitede aktif olmuyarum mesaj geçikmesi için özür dilerim. örnek dosyanız ektedir

Ekli dosyalar

• ÖRNEK TAKİP.zip
    25.7 KB · Görüntüleme: 246
iyi günler hocam. Dosya için teşekkürler. Temmuz ve Ağustos aylarını da ekledim formülleri güncelledim ama bir türlü hesap hareketlerine temmuz ağustos girdiğim zaman hesap kontol sayfasında görünüyor ama sınıf listelerinde görünmüyor. Nasıl ekleyebilirim ya da neyi atlıyorum acaba.
..

Geri