Ağustos Eş Durumu İzmir İsteyecekler

Kodla Büyü

craxx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ağustosta eş durumu isteyecekler veya eşi isteyecekler buraya yazabilir mi?
Benim eşim isteyecek Menderes Olmasını istiyoruz 90 puan var.

Bende izmir menderes, Torbalı, Gaziemir civarını yazacağım.il dışı eş durumuyla isteyeceğim. puanım 122

zakonline87' Alıntı:
Bende izmir menderes, Torbalı, Gaziemir civarını yazacağım.il dışı eş durumuyla isteyeceğim. puanım 122
122 puan var ve bilişimcisin ve menderes isteyeceksin.
122ile isteseydin benim diğer tercihim olan 116 puanlı yere sen yerleşirdin.
Birde 25 temmuz üye oluyorsun 2 dakka sonra benim mesaja cevap yazıyosun.
Pek inandırıcı gelmedi???
Tayin istedin çıkmadı mı ??

pardon ama neye inanamadınız anlamadım? nereyi istedin ne yaptın bilmiyorum ama ben ilk defa önümüzdeki ağustos özür grubunda tercih yapacağım:)

zakonline87' Alıntı:
pardon ama neye inanamadınız anlamadım? nereyi istedin ne yaptın bilmiyorum ama ben ilk defa önümüzdeki ağustos özür grubunda tercih yapacağım:)

Pardon hocam stresliyim de birde baktım sen mesaj yazmışsın. yeni üye ve 2. mesajın bir anda yanlış anladım kusura bakma.

Hayırlısı olsun İnşallah.

merak ettim, eşlerinize bütün ilçeler açılıyorum sanırım. neden yakınlardaki daha iyi bir ilçeyi istemiyorsunuz?

craxx' Alıntı:
zakonline87' Alıntı:

Pardon hocam stresliyim de birde baktım sen mesaj yazmışsın. yeni üye ve 2. mesajın bir anda yanlış anladım kusura bakma.

Hayırlısı olsun İnşallah.

hepimiz için hayırlısı olsun inşallah crax. eşim asker ,menderese en yakın yerde görevli ve evimiz orada neden daha iyi bir ilçeyi isteyim ki??? neden merak ettiniz Rüzgara karşı? :S

yani torbalı yazmaktan vazgeçtik ama seferihisar urla falan olabilir tabiki.

kararsız kaldığımdan dolayı merak ettim sadece =)
eşim de özür grubu tayin isteyecek. çok kararsız kaldık ev taşıma konusunda. ben menemen'in yakın bir köyüne il dışı tayin yaptım. eşim için başlara karşıyaka çiğli şirinyer yazmayı düşünüyoruz. sonra menemen aliağa şeklinde sıralarız. fırsat varken menemen'den daha iyi bir yere geçebiliriz diye ümit ediyorum.... eşime çiğli çıkarsa şubatta da ben özür grubu isteyebilirim onun yanına. ayrıca ileride alan değişikliğini açarlarsa bu şekilde de daha iyi bir ilçeye geçme ihtimalim de var. işler karışık :( ev taşıdıktan sonra 1 sene içerisinde tekrar evi taşıma durumu da olabilir.....
siz olsanız ne yapardınız?

şu an çıllldırıyorum resmen.bazı ilçe milli eğitimlere uğradım; menderes,seferihisar urla bt normu hiç yok..bakanlık açarsada norm fazlası olacağım bir okulu sizce yazmalımıyım??? yani kadar haksızlık yapılıyor ki bize. bt derslerine başka öğretmenlerle dolduruyorlarmış neden?? bazı okullarda ders kaldırılmış varmı böyle bir saçmalık anlamadım.....

okul onayı gerçekleşen varmı acabaa. 2 gün oldu hala sisteme düşmemiş diyolar.
birde izmire başvuracak bilişimci bu kadar mıyız gerçekten. bu kadarsak iyiymiş:))

benim taynimde il dışı tayini ile menderese çıktı. eşimde bilgisayarcı. menderes, seferihisar , urla vs düşünüyoruz.
il içi tayinlerde o kdr açık okul vardı nereye gitmiş o okullar. puanımız düşük sizlere rakip olamayız.

zakonline87' Alıntı:
şu an çıllldırıyorum resmen.bazı ilçe milli eğitimlere uğradım; menderes,seferihisar urla bt normu hiç yok..bakanlık açarsada norm fazlası olacağım bir okulu sizce yazmalımıyım??? yani kadar haksızlık yapılıyor ki bize. bt derslerine başka öğretmenlerle dolduruyorlarmış neden?? bazı okullarda ders kaldırılmış varmı böyle bir saçmalık anlamadım.....

seferihisarda 2 açık var, ailem orada yaşıyor. belki ilçe meb in haberi yoktur.

esinizin puanı kaç selçuk hocam. ya sormayın ben bir kaç okulu aradım tüm normlar kapatılmış özellikle menderes urlada seferihisar tarafında yok. açılırsada ilk seferihisarı yazacağım artık.

40 civarı olması lazım. geçmiş yılları incelerseniz eş durumu tayinlerine ildışı ve iliçi tayinlerden çok daha fazla kontenjan açılıyor. menderes ilçe merkezinde 1 okul açtılar, benim atandığım okul menderes belediyesi teknik lisesi, diğer yerler hep köydü. güzel yerleri hep eş durumuna saklarlar. seferihisarda halk eğitim merkezi yıllardır eş durumuna açık, gelen giden olmuyor. panik yapmayın, rahatlayın. gidin balkonda bir türk kahvesi için. tayniniz guzel bir yere çıkacak.

hadi inşallah..yıllardır doğuda meslek liselerinde, yibolarda pansiyonlarda nöbetlerde çöktüm resmen çöktümmm..... şimdi bu normları araştırınca gördüm ki gidemeyeceğim diye.bakalım kısmet rabbim herkesi gönlünce nasip etsin.

Biz de eşimle birlikte (o da bilişimci) sağlık özründen isteyeceğiz.84 116 puanlarımız.86 puanlı arkadaşı görünce de benim moralim bozuldu, çünkü annem Bornova da yaşıyor ve ben de onun yakınlarında olmalıyım yani merkezdeki yakın ilçelerde. Bornova Bayraklı Çiğli vb. Bu arada Bornova dadiklerine bakmayın, 1 tane bile Bornova Merkez de okul yok.Biz zorunlu hizmet yapanlara da kırıntılar kalmış hep:( Şu af çıkaranlara hakkımı helâl etmiyorum!

bende kemalpaşadfayım karşıyaka çiğli menemen taraflarını isticem

il içi tayin istemiştim olmadı atanamadım çiğliye puanım 91

arkadaslar buyuksehir es durumu tayinlerinde yalnizca esin bulundugu ilce ile ikamet edilen ilce istenmiyor mu ben mi yanlis biliyorum

selcuk35' Alıntı:
zakonline87' Alıntı:
amiiiiin. inşallah hocam .sanırım başka izmir yzacak bilişimci yok.:)

sana panik yapma balkonda kahveni iç demiştim :)

bak bir dünya okul açıldı ;)

ayy evet:)) açıldı walla. ya benim kafam çok karışıık ama.eşimle mendereste kiradayız ama ailem seferihisarda,ve seferihisardan ev almayı düşünüyoruz. eşim gidip gelirim diyor.ilk 3 tercihime seferihisardaki okulları yazacağız.gaziemirde 1 okul açılmış zaten başa yazmayacağım.
yani tercihlerimde ilk 3 okul seferihisar vaaaar :))

bizede seferihisar gelirse bende menderese gidip geleceğim, eşinizle beraber gider geliriz :)
biz ilk 3 tercihe menderes yazıcaz.
4. tercihle seferihisar başlıycak bizim

selcuk35' Alıntı:
bizede seferihisar gelirse bende menderese gidip geleceğim, eşinizle beraber gider geliriz :)
biz ilk 3 tercihe menderes yazıcaz.
4. tercihle seferihisar başlıycak bizim

1. Seferihisar Muharrem Gülpınar
2. Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi
3.URLA 80.Yıl Gazi Ortaokulu
4.Menderes Anadolu Lisesi
5.Menderes İmam Hatip Ortaokulu
...
..
şeklinde yazacağız herhalde pazartesi yapacağım ben, artık nasipp:))))) artık rabbim herkese hayırlısını nasip etsin ...

Geri