---AFYONDA--- kış lastiği isteyenler...

Kodla Büyü

pasific

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar selamlar.Kütahyada çalışıyorum.Arabamı burada yeni sattım.Kış lastiklerim vardı bir-iki hafta kullanılmış.Sıfır ayarında.

Eğer ihtiyacı olan arkadaşlar varsa onlara satabilirim.

4 adet 185*60*14 .

sanırım sıfırı 100-120 TL civarında. ben tanesini 50 TL ye verebilirim.Artık bana lazım değil maksat benim elimden çıksın başkasının da işi görülsün.

Lastikleri görmek isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarak irtibata geçebilir.

LASTİKLER AFYON'un ÇAY İLÇESİNDE...

hocam eğer lastikler dediğiniz gibi ise fiyat çok uygun ,almak isterim ama mesafe uzak.nevşehire gönderme şansınız olursa kaçırmam"

fishbooone' Alıntı:
hocam eğer lastikler dediğiniz gibi ise fiyat çok uygun ,almak isterim ama mesafe uzak.nevşehire gönderme şansınız olursa kaçırmam"

maalesef.dediğim gibi Afyonda lastikler.

aradan geçen bir yıla rağmen lastikler yerinden bile kıpırdamadı ve hala satılık duruyor :D

pasific' Alıntı:
Arkadaşlar selamlar.Kütahyada çalışıyorum.Arabamı burada yeni sattım.Kış lastiklerim vardı bir-iki hafta kullanılmış.Sıfır ayarında.

Eğer ihtiyacı olan arkadaşlar varsa onlara satabilirim.

4 adet 185*60*14 .

sanırım sıfırı 100-120 TL civarında. ben tanesini 50 TL ye verebilirim.Artık bana lazım değil maksat benim elimden çıksın başkasının da işi görülsün.

Lastikleri görmek isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarak irtibata geçebilir.

LASTİKLER AFYON'un ÇAY İLÇESİNDE...

Aracı satarken hediye verseydiniz hocam. Bende de var kışlıklar aracı satarken hediye vercem.

ahh ah ben de vermek isterdim ama aracı kütahyada sattım, lastikler Afyonda evdeydi. Şimdi atsam atılmaz satsam belki satılır :D

yalnız lastik konusunda aracın ne olduğu önemli değil sadece ebatlar tutsa yeterli :!:

Merhaba bende afyonda öğretmenim hocam. Benim bir öğretmen arkadaşım ilgilenio sizin lastiklerle. Şimdi yazılısı var tenefüüste pm yazacaz.

Afyon merkezdeyim. Almak istiyorum. PM attım. Ama iki ilanda da marka yazmıyor.

ali04 hocam bu haftasonu gelip alacağını söyledi, ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler...

pasific' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
pasific' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-lastik-ogretmenden-185-60-14-kar-canavari-15-gun-kullanilmis-66927082/detay/

Öğretmenden lastik :D süper

hocam seninle imzalarımız bile zıtlaşıyor nediyeyim :) :) :)

imzalar çalışmıyor aslında. Farklı özgürlüklerden bahsediyor,,,

Geri