AFYON NORM FAZLASI OLANLAR TOPLANALIM

Kodla Büyü

bote0507b

Aktif Üye
Arkadaşlar ben emirdağda çalışıyorum ilçede tek açık var. 2 arkadaş norm fazlası olduğumuz için ben merkez ve merkeze yakın olan yerleri tercih edeceğim. Kaç kişi norm fazlası var ona göre tercihlerimizi yapalım.

hocam ben de yazmayı düşünüyorum fakat hepimizde norm sorunu var bugün Miili Eğitim Müdürü okulumuza(Merkez Cumhuriyet) geldi konuyu paylaştım açık okul varsa atama olacak norm fazlası kalmayacak dedi.

hocam atasınlarda dinar gibi uzak yerede girmek istemiyor kimse. şahsen ben isçehisar ve ihsaniyede ve sinanpaşadaki okulları yazacağım

s.a. hocam afyom mem den söylenen BT branşı için genel bir sorun oldğundan dolayı resen atama yapmayacakları yönünde. tabiiki bu söylenen uygulamada ne olur bilemiyorum. ayrıca merkezde böte mezunlarının atanabileceği iki okul var. sene başında merkezde norm fazlası görünen bt öğretmeni sayısı yaklaşık 20 küsürlerdeydi son durumu bilmiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun.

evet hocam resen atama yapmayacağız diyolarmış ama ben bu fırsatla merkeze yakın ilçeye gelmek istiyorum isçehisar ihsaniye gibi gel git yapılabilecek.

ben aylıksız izinde olduğum için sene başında ders seçilemediğinden norm fazlası oldum ilçe merkezindeyim.ilk önce bulunduğunuz ilçe deniyo köy açık sadece ilçeden köye mi gitcem yani?puanı yüksek olan köye, puanı daha az olanlar merkeze mi gelecek bu nasıl iş ben anlayamadım?

evet hocam bulunduğunuz eğitim bölgesinde açık varsa orayı yazacaksınız. benim ilçede bir açık var orayada benden yüksek puanlı arkadaş atanacak. ilçede açık olmadığından dolayı il merkezi yazma hakkım doğdu.

ben de Sandıklıda norm fazlasıyım. bildiğim kadarıyla burda iki arkadaşız ve kasabada bi okulda norm açık sadece.

bende başmakçı ilçesinde norm fazlasıyım. toplam 3 arkadaş norm fazlasıyız , bulunduğum ilçede de açık yok. en yakın dinar ilçesi var ama tercih yapmayı düşünmüyorum.

eee herkes norm fazlası açıkokul yok ilde doğru düzgün. bu kadar adam tercih yapmazsa ne yapacaklar?

Hocalarım ben afyon sinanpaşada 2 yıl norm fazlası olarak çalıştım, hiç kimse beni resen atamaya kalkışmadı. Sizde korkmayın, afyonda resen atama olmuo

yaaa ben de geçen yıl da norm fazlasıydım ama daha önce böyle bi yazı geldiğini hatırlamıyorum ben :S sevmedim sevemedim ben bu işi arkadaş. yeter sıkıntıya sokup durdukları yaa

Geri