ADOBE PHOTOSHOP CS4 Kullanıcı El Kitabı PDF

Kodla Büyü

serdengeçti

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ADOBE PHOTOSHOP CS4
Kullanıcı El Kitabı pdf Formatında

130 sayfa 12.61 Mb

ADOBE PHOTOSHOP CS4 pdf

içerik

Arayüz
Bridge
Temeller
Seçimler
Katmanlar
Fotoğraf Düzeni ve Ayarı
Fotoğraf Rötuşlamak
Boyamak
Yazı
Özel Efektler
Web İçin Çalışmak
Otomatkleştrmek

Hocam maşallah bütün adobe derslerini sıralamışsın , paylaşımların için saolasın... :)

nicivo' Alıntı:
Hocam maşallah bütün adobe derslerini sıralamışsın , paylaşımların için saolasın... :)
Hazır elim değmişken eksik iş yapmayalım dedim ;=) Yorum için teşekkürler

serdengecti' Alıntı:
nicivo' Alıntı:
Hazır elim değmişken eksik iş yapmayalım dedim ;=) Yorum için teşekkürler
emeğine sağlık hocam ama keşke parçar parça paylaşmak yerine HEPSİNİ tek bir başlıkta toplasaydın.
hem bizler için erişmesi kolay olurdu hemde gereksiz yere forum kirliliği olmazdı..

BaRBaRYaN35' Alıntı:
emeğine sağlık hocam ama keşke parçar parça paylaşmak yerine HEPSİNİ tek bir başlıkta toplasaydın.
hem bizler için erişmesi kolay olurdu hemde gereksiz yere forum kirliliği olmazdı..

Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Sadece Photoshop CS4 Kullanıcı Kitabı ile yetinmek istemeyenler için daha önce vermiş olduğum ve ;

Adobe Dreamweaver Türkçe CS4
Adobe Flash Türkçe CS4
Adobe Photoshop Türkçe CS4
Adobe Fireworks Türkçe CS4
Adobe Illustrator Türkçe CS4
Adobe Soundbooth Türkçe CS4
Adobe Acrobat 9 Türkçe
Adobe Contribute Türkçe CS4

konularını içerisine alan görsel anlatımlar, kullanıcı el kitapları, uygulama videoları ve ders dosyaları linklerini içinde barındıran
MEB Uzaktan Eğitim CS4 Türkçe Görsel Ders Linklerini içeren konuya bakmalarını tafsiye ederim.

bilgisayar-kitapligi-egitim-setleri-f147/meb-uzaktan-egitim-cs4-turkce-gorsel-ders-linkleri-t28767.html

teşekkürler. teşekkürlerde sürekli birikiyor bunlar. ama malesef bunları indirmekten başka birşey yapamıyorum. keşke imkan olsada biraz bakabilsek bunlara

Geri