ADOBE CREATİVE SUITE 3 WEB PREMIUM

Kodla Büyü
Şeker bulmuş çocuk gibi sevindim evde kullanıyorum zaten ama lisanslı kullanmakta ayrı bir zevk olsa gerek :D

yasarcan' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
Eh nihayet bize de geldi. En az 1 Gb Ram istiyor. Bizim bilgisayarlar yemedi.

RAM lar bu aralar çok ucuz hocam :) bu paket için değer. öğrenmek lazım
Hocam benim kendi bilgisayarımda kurulu zaten bu programlar. Öğrenci bilgisayarlarına kurup ne yapcaz ben anlayamadım. Öğretmenlere mi anlatacağız acaba??

mystreous' Alıntı:
yasarcan' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
Eh nihayet bize de geldi. En az 1 Gb Ram istiyor. Bizim bilgisayarlar yemedi.

RAM lar bu aralar çok ucuz hocam :) bu paket için değer. öğrenmek lazım
Hocam benim kendi bilgisayarımda kurulu zaten bu programlar. Öğrenci bilgisayarlarına kurup ne yapcaz ben anlayamadım. Öğretmenlere mi anlatacağız acaba??

MEB bize pekiştireç vermiş arkadaşlar işte şeker verecek hali yok :roll:

vallaha ben çok sevindim bu pakete. böyle durup durup açıyorum karıştırıp kapatıyorum. tamamen uğraşacak kadar vaktim yok ama olsun.
sürekli kullandığım programlardı photoshop, flash, dreamweaver diğerlerini arada bir karıştırırdım artık lisanslı lisanslı kullanırım :D

bu arada tüm okullar için lisans alınmış ve her okula ara ara gönderilecekmiş. cdleri 10 gün içinde kurup denemeliymişiz ve herhangi bir yanlışlık varsa üstlere haber vermeliymişiz. bende sorunsz kuruldu. hele hele hepsinin bir arada kurulması ve tek lisans girişiyle hepsinin hallolması çok daha güzel oldu. :D

gene diyorum ben çok sevindim....

arkadaşlar ben flashı açınca bilgisayar reset atıyo bu problemle karşılaşan var mı?

arkadaşlar banada bugün geldi labdaki bilgisayarlar kaldırmadı bunları ne yapcağız bilmiyorum ama arkadaşlar cok sevindim en cokta photoshop a cok işime yarayacak

arkadaşlar ben de göremedim şifreyi nerede Allah aşkına ya? Mac dvd sininki zarfın kapağında yazıyor. cuma yorgunluğundan ben mi göremedim ne oldu :cry:

Mac dvd sinin zarfının kapağında bir tane lisans anahtarı var. Hepsine uyuyor mu? Yoksa her program için ayrı seral mi var?

arkadaşlar bizim ilçeye de gelmiş ama ben bi türlü kuramadım
bu yükleme sistem ilkesi tarafından yasaklanmış sistem yöneticisine başvurun diyor
ne iştir anlamadım

bir de bu kurs mu seminer mi her yerde verilecek mi ne zaman verilecek nerden öğreneceğiz[/b]

arkadaşlar ben antalya merkezdeyim ama bize bile gelmiyo :) bizzat milli eğitime gidip imza karşılığı almak gerekiyor. ben öööle yaptım..

zaim hocam. sizin sorunuzun sanırım 2 yanıtı olabilir. kimse duymasın ama 1. si kullandığınız windows orjinal lisanlı olmayabilir. benzeri bir durum yaşadım. 2. si gönderilen bazı cd ler arızalı, bazılarıda mac tipi pc ler için. birde programların bulunduğu araç dvd . dvd rom kullanmıyorsanız açılmayacak. umarım bunlar bir fikir verir...

lisanslı
dvd-rw
içini açıp adobe cs3 ün köküne gelip setup diyorum ama sonuç yok
bir de mac deneyim belki olur
ilgilendiğiniz için teşekkürler

dolunay766' Alıntı:
Arkadaşlar ,bu setlerle biz neler yapacağız yani bunlarla beraber bizim üzerimize atılacak olan yükümlülükler neler? Bilgilendirebilir misiniz lütfen. :shock:
İçerikten ve açıklamalardan anladığım kadarıyla web sitem yok diyen ya da hazırlamasını bilmiyorum diyen arkadaşlara biz size hazırlamak için gerekli programları ve kullanıım kitapçıklarını verdik diyecekler... Ama sanıyorum içindeki programları bilmeyen arkadaşlara faydalı olabilecek gibi görünüyor..

arkadaşlar bişi soracam ben bu cdleri öğrencilerin bilgisayarlarına da yükleyecek miyim? yüklesem 1gb ram istiyo napacam

Arkadaşlar bilenler lütfen aydınlatabilir mi?
Mac DVD sinin arkasında bir tane LİSAN ANAHTARIl var onu giriyorum geçersiz diyor. Ve bundan başkada lisans anahtarı yok. NASIL LİSANSLAYACAĞIZ?

Arkadaşlar lisan numarsı olsada 2 gb ramlı ana bilgisayarıma kurulmuyor yerdım almak için 444 0 140 aradım telefon devamlı meşgul nasıl iş buya bu arada arkadaşlar size tavsiyem dvd mutlaka yedekleyin. Nedeni dvd yüklemek için uğraşırken dvd kenarladan soyulmaya başlamış. Nasıl orjianl DVD ya :)
Öğrenci bilgisayarlarımda 512 ram vardı başka bilgisayarın 512 ram aldım kurmak istediğim bilgisayar taktım programı kururarım dedim ama ne yazık ki kurulmadı. Yani anlayacağınız eski düzene devam.....
İnşallah burda yetkillilere sesleniyorum keşke bu yazılım CS2 olsaydı bu kadar problem yaşamazdık.

yasarcan' Alıntı:
arkadaşlar ben flashı açınca bilgisayar reset atıyo bu problemle karşılaşan var mı?
aynı problem bende de var. tekrar tekrar kurdum ama bi tek flashı çalıştırınca sapıtıyo makine :(

arkadaslar bu cd ler iki hafta kadar once geldi. 1 gb ram var ama kurarken soyle bir hatayla karşılaşıyorum: acık olan programları kapatın diyor ve sanki messenger acıkmış gibi gosteriyor kuruluma hiç gecmiyor. okul dısında bir bilgisayarda denedim yine aynı problemle karşılastım. hatalı diye milli eğitime gondereyim mi??

Geri