Adminlere Teşekkür

Kodla Büyü

akin79

Aktif Üye
Kendi adıma CEBİT organizasyonu için Niyazi Beyin bizlere sağlamış olduğu imkanı değerlendirme açısından büyük bir özveri içerisinde gördüğüm adminlere teşekkür ediyorum. Ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri olarak hangi düşünceden, görüşten olursak olalım çektiğimiz sıkıntılar noktasındaki ortaklıklarımızı unutmadan birbirimize destek olmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda CEBİT bir başlangıç olmalı ancak gerisi gelmelidir. CEBİT ile kendimizi ifade edebileceğimiz bir ortam bulmuş olduk ancak bu ortamdan sonra durumumuz ile ilgili bir çalışma yapılmayabilir MEB de. Ama en azından bir başlangıç yapmış oluruz.

Önemli olan gür bir sesin çıkmasıdır. Kalabalık olsa bazı arkadaşların elinde pankartlar olsa çözüm istiyoruz şeklinde yapıcı sloganların olduğu kimi arkadaşlar bunu tişörtlere bassa . Basın orada olacak bundan iyi ses duyurma olamaz. Ama herkes kuyuya su dökerse o zaman kimsenin şikayet etmeye hakkı yok.

Ben burada Adminlere ve bilhassa Niyazi SARAL Beyefendiye saygılarımı teşekkürlerimi bir daha ifade ediyorum.

şimdiden güzel bir organizasyon olacak gibi görünüyor. emeği geçen, geçecek olan herkese şimdiden teşekkürler :alkis:

Geri