Administrator ve Atak sorunu

Kodla Büyü

aytduman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuz başka bir okula taşınmıstı,geldiğimiz okulda atak programı kuruluydu,imaj flaşı ile sistem yükledim ve ataksız kullanıyoruz ama zamanla atağa ihtiyaç duyduk,sorun şu atak programı kurarken administrator hesabı istiyor ve pasif haldeydi aktif hale getirdim,hesaplar arası geçiş yaptığımda administrator hesabı ile oturum açmak istediğimde kullanıcı ve parola ekranı çıkıyor tabiki,yalnız daha önce okulumuzda görev yapan öğretmenimiz şifreyi değiştirmediğini söyledi bilinen şifrelerden biri olduğünu falan söyledi yalnız ne yaptıysam piyasadaki tüm şifrelerle oturum açamadım,ebaadmin ve meb user falan açılıyor ne yapmam gerek?bana da şifre atsanız ne iyi olur denerim en azından

Nasil yani açilan kullanici adi ve parola bölümüne hic bisey yazmadin okey mi diyecegiz

Hocam aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Bir çözüm bulabildiniz mi. Boş da denedim. Ebaadmin de denedim. Çözüm bulamadım.

ademola nickli hocamın paylaştığı imaj ile formatlanmış ise onun administrator şifresi farklıydı, imajı indirirken yanına not defterine yazılmıştı admin şifresi..

Geri