Adınıza tanımlanmış okul bulunmamaktadır mebvitamin hatası

Kodla Büyü

marbled

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar laboratuardan meb hattı üzerinden meb vitamine yeni kayıt yapıyoruz, mail adresinden girip onaylıyoruz, daha sonra devlet okulu öğretmen girişinden tekrar giriş yapınca aşağıdaki uyarı çıkıyor. Herşeyi meb hattı üzerinden yapmamıza rağmen neden böyle bir uyarı çıkıyor anlamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Adınıza tanımlanmış bir okul bulunmamaktadır.
Okulunuzun MEB tarifeli ADSL hattı üzerinden üyelik girişi yaparak, kayıt sürecinizi tamamlamadığınız için adınıza tanımlı bir okul bulunmamaktadır. Sınırsız olarak Vitamin kullanmak ve Vitamin’in öğretmen özelliklerinden yararlanabilmek için lütfen, okulunuzdaki MEB tarifeli ADSL hattı üzerinden tekrar giriş yaparak kayıt sürecinizi tamamlayınız. Bu işlemden sonra VİTAMİN’i istediğiniz her yerden ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hocam bizde aynı durumla karşılaşmıştık. Mebvitamin müşteri hiz. halledemezse, baglı oldugunuz Telekom'a gidip hattınız üzerinde okul adınızın kayıtlı olup olmadıgına baktırın. Bizimkinde İl Mem yazıyordu, okul ismi yazmıyordu.

Teşekkürler arkadaşlar dediğiniz gibi vitamin müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı açtılar ip çakışması gibi bir durumdan dolayı okulunuz meb hattı gibi algılanmayabilir dediler. Yardımlarınız için çok teşekkürler

Hocam mebvitamin müsteri hizmetlerini arayarak okul kaydını yaptırmanız gerekiyor.
g.gif

Aradım 3 iş günü içinde sizi arayacagız dediler. Ama aramadılar tekrar aramam lazım. Teşekkürler

IP değişikliği sonucu bizim okulda da benzer bir durum yaşanmıştı. Eğitek-MEbvitamin telefon numarasını vereyim hocam daha etkili olur. Çok ilgilenmişlerdi sorunu çözmek için faydalı olacaktır.

0312 292 62 92

Geri