ACUN HİLE YAPTI

Kodla Büyü
monerello' Alıntı:
Malum dün akşam surviver finali vardı arkadaşlar ve bende nihata oy verenlerden biri olarak şunu tespit ettim ekranlarda büyük harflerle nihat yaz bilmem nereye gönder yazıyordu tamam herşey masum gibi ancak ; ingilizcede büyük i harfi yok büyüzden ben ve benim gibi binlerce büyük i harfiyle mesaj gönderen nihat funları boş oy kullanmış oldu. gece saat 2 sularında bana esajınız anlaşılamaıştır diye mesaj geldi. Aslında ben i harfini küçük yazacaktım ama tv de büyük yazmışlar diye aldırış etmedim neyse tek kelimeyle yazıklar olsun acun sendende bu beklenirdi.
ilginç! çok güzel yakalamışın hoca

Nihat ın " Kazanırsam yarısına okul yaptıracam " açıklamasının ardndan Acun zaten sözleşme gereği ünülerin hepsi için geçerli bir kural doluğunu Deryanında kazancının yarısını vereceğini açıklaması . Nihatın yüzüne vurulmuş gerçek bir tokat oldu.
Nihat ın karaterini gösteren en güzel gösterge bu olay oldu. Ama hala Nihat ın laf ebeliğine aldanlar var.

alpaygunes' Alıntı:
Nihat ın " Kazanırsam yarısına okul yaptıracam " açıklamasının ardndan Acun zaten sözleşme gereği ünülerin hepsi için geçerli bir kural doluğunu Deryanında kazancının yarısını vereceğini açıklaması . Nihatın yüzüne vurulmuş gerçek bir tokat oldu.
Nihat ın karaterini gösteren en güzel gösterge bu olay oldu. Ama hala Nihat ın laf ebeliğine aldanlar var.
ilginç! çok güzel yakalamışın

mobile' Alıntı:
nihat çok delikanlı adammış, ben bi kadının eteğinin altına girmem dedi, bir kadının ihtirasının kurbanı olmam dedi, zaten o yüzden kaybetti, hiç bi kadın mesaj atmamıştır ona

delikanlımı????

odul yarismasinda taner birinci oldu deryayi ve kizi odule goturecekti...nihatin orda yaptigi cirkeflik yuzunden(ben seni goturmustum sen de beni gotureceksin meselesi) kiz adada tek basina kaldi...
simdi bunun neresi delikanlilik?

edat' Alıntı:
mobile' Alıntı:
nihat çok delikanlı adammış, ben bi kadının eteğinin altına girmem dedi, bir kadının ihtirasının kurbanı olmam dedi, zaten o yüzden kaybetti, hiç bi kadın mesaj atmamıştır ona

delikanlımı????

odul yarismasinda taner birinci oldu deryayi ve kizi odule goturecekti...nihatin orda yaptigi cirkeflik yuzunden(ben seni goturmustum sen de beni gotureceksin meselesi) kiz adada tek basina kaldi...
:++:
ben de bu adamı destekleyenleri anlamıyorum.
cümlelerini "biz kibri ayatlarımısın altına almışız." gibi çoğul kullanır, siz kimsiniz anlamadım.ayrıca kibrin aalasını yapıyor.hani bazıları alçak gönüllüymüş gibi"estağfurullah" der ama öyle bir deyişi vardır ki temelinde kibir belirir.Nihat ta ööle.ayrıca;çirkef, saygısız, laf ebesi, dengesiz.Akraba evliliği falan değildir demi.

siner' Alıntı:
edat' Alıntı:
mobile' Alıntı:

delikanlımı????

.............

siner' Alıntı:
siner' Alıntı:
edat' Alıntı:
mobile' Alıntı:

delikanlımı????

.............

Bu konuyu nerden buldun hocam 3 sene sonra???

Geri