Acronis True Image,fare ve klavye sorunu...

Kodla Büyü

risen

Site Gezgini
Arkadaşlar BT sınıfındaki bilgisayara format attım,programları yükledikten sonra imajını Acronis ile aldım.Boot Cd oluşturdum.Daha sonra cd ile diğer bilgisayara format atmak istedim.Atmasına attıda,bilgisayar açıldı,herşey normal,sistem yüklemesinde sorun yok,bilgisayar açılıyor.Fakat fare ve klavyeyi hiçbir şekilde görmüyor.Acaba o bilgisayardamı sorun var diye düşünüp başka bilgisayarada yükleme ysaptım.Yine aynı sorun...Çözemedim problemi.Neden olabilir acaba??

Diğer bilgisayarın donanım özellikleri ile Imajını aldığınız bilgisayarın donanım özellikleri aynı mı? Imajı yüklemeye çalıştığınız bilgisayarda USB klavye ve fare takılı ise problem çıkarabilir...

Arkadaşlar ben de acronis ile format atmak istiyorum. Ancak bilgisayar cd den açıldıktan sonra fare ve klavyeyi tanımadığı için format atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...Şimdiden teşekkürler...

anchor' Alıntı:
Arkadaşlar ben de acronis ile format atmak istiyorum. Ancak bilgisayar cd den açıldıktan sonra fare ve klavyeyi tanımadığı için format atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...Şimdiden teşekkürler...

Hocam benim başıma aynısı geldi fare ve klavye usb girişli idi aslında acronis görüyordu ancak bu sefer görmedi bende ps2 girişli klavye taktım ilk adımdan sonra fareyi görüyor zaten..

risen' Alıntı:
Arkadaşlar BT sınıfındaki bilgisayara format attım,programları yükledikten sonra imajını Acronis ile aldım.Boot Cd oluşturdum.Daha sonra cd ile diğer bilgisayara format atmak istedim.Atmasına attıda,bilgisayar açıldı,herşey normal,sistem yüklemesinde sorun yok,bilgisayar açılıyor.Fakat fare ve klavyeyi hiçbir şekilde görmüyor.Acaba o bilgisayardamı sorun var diye düşünüp başka bilgisayarada yükleme ysaptım.Yine aynı sorun...Çözemedim problemi.Neden olabilir acaba??

hocam bizim sınıfların çoğunda ps2 girişli fare ve klavye çalışmıyor hepsine usb girişli aldım sorunu çözdüm. öğrenciler mahvediyor ps2 girişini ben çivi çıkardım birinden, toplu iğne felan çözüm usn girişli donanım kullanmak.

Geri