acill.. Bilgisayar usb girisli klavyeyi tanimiyor

Kodla Büyü

kaybil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaslar disk klonlama ile tum bilgisayarlari formatladim ama usb girisli klavyeler hic bir bilgisayarda calismadi ilginc oan medya tuslari calisiyor ama diger tuslar calismiyor birde biosa girerken klavyeler calisiyor ama xp isletim sistemi acilirken hosgediniz yazisinda klavye lambalari sonuyor.. sorun nerde cozemedim

bilgisayarlar exper siyah kasa olanlar uygun driver hangisi hocam ben driver magician ile yuklemistim

HOCAM klayve driverini kaldır sonra sürücüyü sil i işaretle windows 7 de bu yöntemle açıldığından pc otomatik doğru olan driverı yükleyecektir

cilekes_ogrt' Alıntı:
HOCAM klayve driverini kaldır sonra sürücüyü sil i işaretle windows 7 de bu yöntemle açıldığından pc otomatik doğru olan driverı yükleyecektir
olmadi hocam maalesef

hocam sadece görmediği klavye mi falash bellek yada diğer takılan usb cihazlarınıda görmüyorsa bios ayarlarındandır default ayarlara döndürünce düzelir

bilisimci_009' Alıntı:
hocam sadece görmediği klavye mi falash bellek yada diğer takılan usb cihazlarınıda görmüyorsa bios ayarlarındandır default ayarlara döndürünce düzelir
digerlerinde sikinti yok hocam sadece klavye bios ayarlarinda usb acik

bu meselenin kullandığım modifiyeli xp sürümünden kaynaklandığını düşünüyorum anakart driveri dahil ne yüklediysem hangi ayarı denediysem çözüm bulamadım.. tekrardan o bilgisayarlara başka bir xp yüklemeyi göze alamadığım için ps2 çevirici siparişi verdim artık bilgisayarlardaki çıkan sıkıntılardan yıldım usandım üstelik btr de değilim ve çıkan sorunlar hep dyned kullanımı sırasında oluyor.. hepside bozulsada bende kurtulsam vallahi bu nedir ya

Hocam windows repair aracı ile windowsu onarmayı dene. Olmadı dllsearch tam ismini hatırlayamadım. Bu program ile sistem dosyalarını yenilersin. Sorun böyle çözülebilir. Biraz zaman lazım.

Geri