Acil vantilatör tavsiyesi

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
42 derece ile nevrim döndü, şaftım kaydı, mayıştım ....
bana acil lütfen vantilatör tavsiyesi arkadaşlar, :(

Sana direk derin dondurucu lazım iki üç ay dondur kendini sonra ortaya çık. Vantilatör bu sıcaklardan kurtarmaz. :D

hasari' Alıntı:
Sana direk derin dondurucu lazım iki üç ay dondur kendini sonra ortaya çık. Vantilatör bu sıcaklardan kurtarmaz. :D

Hasari hocam maraştayız biliyorsun, senin benden farkın yok sanırım :p

Rubenis rbs-20
835997001.jpg

ucuz olsun işimizi görsün diye 29 tl ye kumtel vantilatör almıştık ama maalesef sonuç hüsran geçen seneydi çalışmaz oldu servise götürdüm bunun üretimi yapılmıyor artık dendi onarımı da yok istersen bunun yerine başka bir ürün alabilirsin ne var elektrikli mangal evet vantilatör yerine mangalım oldu

:Hocam eğer bir BBNET buluşması teklifi ise samimi olduğunuz maraş üyelerine bakın veritabanından
yollayın bir yazı davet neden olmasın, geçen döngeldeydim ,,,

Vantilatör sıcak havayı çevirir döndürür geri verir.Şöyle sessiz çalışan 9 btü bir klimam var .Zaten oda küçük ve güneş almıyor.Tv da aynı odada.
Buz gibi uyumuşum tüm öğleden sonra. Daha yeni uyandım.

Internet' Alıntı:
:Hocam eğer bir BBNET buluşması teklifi ise samimi olduğunuz maraş üyelerine bakın veritabanından
yollayın bir yazı davet neden olmasın, geçen döngeldeydim ,,,
Daha önce buna benzer bir buluşma ayarlamıştık kesin geleceğim demelerine rağmen gelmemişlerdi işte o gün bu gündür ben organizasyon işlerine karışmam. :)

rubenish vantilatör 2 senedir kullanıyorum mardinde nispeten rahatlatıyo ama seneye klimaya kesin terfi edicem :D

AYNI DERT BENDE DE VAR......... BEYNİM KAYNIYOR.... KLİMA TAKSAM SONRA BAŞIMA BELA OLUR DİYE YERİM SABİT DEĞİL HER AN NORM FAZLASI OLARAK YADA KENDİ EVİM OLMAMASINDAN TEYİN İSTEME DURUMUNDAN KLİMA SÖK TAK BAŞIMA BELA OLUR GİBİME GELİYOR........ VANTİLATOR ORTAMDAKİ HAVA DEĞİŞTİRMEKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPMIYOR.... SICAK HAVAYI ÇEVİRİP ÇEVİRİP YÜZÜME VURACAK..
ŞU İYONEZERLİ OLAN GERÇEKTEN İŞE YARIYORMU BU SICAKLARDA KULLANAN VARSA AÇIKLAMA YAPARSA SEVİNİRİZ..........

çok memnunum, sessiz ve kumandalı iki yıldır kullanıyorum.
UFO'nun modeli idi. tavsiye ederim. konu yeniden hareketlenmiş :D

Geri