acil satılık 2006 VOLKSWAGEN JETTA FSI Comfortline ..

Kodla Büyü

Lainn

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba,
ilkönce sizinle paylaşmak istedim olurda almayı düşünen olur yabancıya gitmesin :)
bayan bir doktor arkadaşım aracını satıyor, bayan dedimse kullanmasını bilmeyen grubuna almayalım hemen, ilk araçını pert ettikten sonra buna gözü gibi bakıyordu :)
2006 VOLKSWAGEN JETTA FSI Comfortline 67000 de, araçta bi kaç küçük yerde boya dışına darbe vs gibi bişi yok, araç servis aracıdır.
26.500tl gibi bir fiyattan bahsetti ama pazarlığa açıktır.
ilgilenenlerin özel msj atmasını rica ediyorum. resimler yarına eklenecek.

hocam resimler yarına çıkamadım evden, yer D.Bakır.
ben ikinci el piyasasını bilmiyorum henüz araştıramadım, gerekli her şeyi yarına öğreniriz hep beraber hocam ama alacaklısı olursa burdaki arkadaşlardan biri alsın isterim :)

fiyat güzel bence şayet boyası çok degilse..

aynı model marka aracı gecen ay arkadaşım aldı..daha pahalıya..fiyatı yazmam satış için dogru olmaz

tcoalngsau' Alıntı:
fiyat güzel bence şayet boyası çok degilse..

aynı model marka aracı gecen ay arkadaşım aldı..daha pahalıya..fiyatı yazmam satış için dogru olmaz
hocam boya yok denecek kadar az zaten. ihtiyaçım yok yoksa kendime alırdım :D

Hocam ne renk?
Yazın düşünüyorum almayı jetta. çok hoş bir araba. Ancak siyahları çok asil duruyor. Tabi biraz araştırmak lazım...

muhalif33' Alıntı:
Hocam ne renk?
Yazın düşünüyorum almayı jetta. çok hoş bir araba. Ancak siyahları çok asil duruyor. Tabi biraz araştırmak lazım...
siyah degil metalik.
hocam yarın herşeyi eklerim bolca resim ile beraber :)
daha iyi bir fikir ediniriz.
gece foruma katılımcı arkadaşlar çok diye msj bıraktım.

bayan kullandıysa o arabayı alınca baskı balatayı değiştirmek gerekebilir şayet otomatik değilse...şahsen ne kadar iyi kullanıcı olursa olsun ben bayandan araba almam.

2.el biraz şans işi hocam.. bazı erkekler arabanın suyunu cıkarıyor oda ayrı konu :)

Geri