Acil Galeri Sorunu

Kodla Büyü

kiymet

Aktif Üye
normal görsel ekleden galeri oluşturamıyorum
nextgen ve flashxml eklentilerini kurdum fakat menüleri bile kontrol paneline gelmedi

lightbox plus kurdum ayarları çıkıyor fakat ne yazı ne de sayfa içine galeri ekleyebildim...

tema css php dosyalarına özel kodlar falan mı yazmam lazım?

[nggallery id=x] dostum galeri eklemek istediğin yere bunu yazsan yeterli x yerine daha önceden eklemiş olduğun galeri numaralarını yazacaksın

asaita' Alıntı:
[nggallery id=x] dostum galeri eklemek istediğin yere bunu yazsan yeterli x yerine daha önceden eklemiş olduğun galeri numaralarını yazacaksın

malesef:(((
bunu sanırım nextgen için yazdın fakat zaten o hiç çalışmadı gelemdi kontrol paneline...

galeri numarası ne ola ki??

evet nextgen için galeri numarası şu ola:)
mesela okul sitesi için düşünecek olursak sınıf,öğretmenler,bina şeklinde 3 ayrı kategoride resimlerin var ise bunu ayrı galerilere eklemelisin ki istediğin galeriyi istediğin sayfada göster işte bu galerilerin her birinin numarası vardır
1-sınıf
2-idarikadro
3- bina şeklinde artık ne kadar çok eklersen, bu galerilere galerileri yönet kısmından ulaşabilirsin,

birde wordpress de tüm eklediğin eklentiler için kurulum ve kullanım vardır İngilizce olabilir belki ama google translate ile bu sorunu çözebilirsin kolay gelsin...

tşk ederim arkadaşım ama dediğim gibi next gen resim kategorisi ekleyecek netxgene dair bişey çıkmıyor...

Hocam eklentiyi pasif edip tekrar aktif edin.Ve eklentiniz Wordpress sürümü ile uyumlumu kontrol edin.Son olarak hangi hostu kullanıyorsunuz lınux mu windows mu?

Nextgen Galeri eklentisini Galeri ismiyle yönetici paneline girince aşağıdaki fotoğraftaki gibi sol menüde görebiliyor musunuz?

Ekli dosyalar

• galerimenu.png
    galerimenu.png
    36.8 KB · Görüntüleme: 654
oldu:)) teşekkür ederim arkadaşlar
kendi hatammış boşu boşuna uğraşmışım yanlış eklenti kurmuşum...

şimdi de fontu değiştirmem lazım...tr karakteri bozuk gösteriyor...

Geri