Accton EN1207F XP driver

Kodla Büyü

firat76

Site Gezgini
Bu driver problemleriden bezdim artık.. Üretip üretip memlekete satıyorlar sonra driver problemi her işletim sistemi değiştiğinde..Bakmadığım site forum kalmadı Accton EN1207F PCI ethernet XP driver'a ama adam gibi çalışana denk gelemedim.. Üreticinin kendi sitesindeki driver bile çalışmıyor XPde hayret yani
Elinde bu bahsettiğim ethernet kartının driver'i olan varsa yardım lütfen

malesef arkadaşım xp driveri yok,
bu işin tek çözümü 10 ytl yeni bir ethernet kartı,

vaktini boşa harcama

yakında düzelecek!

nasıl iştir bu anlayamıyorum, bugun üretici firmaya mail göndericem. 98 ve xp sürücüler için. İngilizcemin yettiği kadar da bikaç laf sokarım :D cevap geldiğinde haberdar ederim arkadaşlar. kolay gelsin..

selamlar biraz geç gördüm konuyu;

Çok zaman önce aradıydım. Beko'cu kardeşlerin bıraktığı CD'den de XP driver'ını yüklemeye çalıştım. olmadıydı.
(CD'de Win2000 ve WinNT sürücüleri vardı, malum XP yok üretildiğinde)

Belki bir ihtimal çıkarmışlardır diye, bir daha gezineyim dedim. Aşağıdaki hata geldi.

http://www.accton.com/homepage/main4/driver/EN1207D.zip

找不到這個頁面
您所要找的頁面可能已經被移除了,可能是它的名稱已經變更,或暫時無法使用。

請嘗試執行下列動作:

* 請確定在瀏覽器的網址列中顯示的網站位址的拼字及格式正確。
* 如果您是按了連結而到達這個頁面,請連絡系統管理員以通知他們這個連結的格式錯誤。
* 按一下 [上一頁] 按鈕,試試其他的連結。

HTTP 錯誤 404 - 找不到檔案或目錄。
網際網路資訊服務 (IIS)

技術資訊 (供技術支援人員使用)

* 移至 Microsoft 產品支援服務,並進行 HTTP 及 404 等字的主題搜尋。
* 開啟 [IIS 說明] (您可以從「IIS 管理員 (inetmgr)」存取),並搜尋名稱為「站台設定」、「一般系統管理工作」及「關於自訂錯誤訊息」的主題。

HALA ARIYORUM xp driver'ını.

Bende çok aradım. XP kendisi Accton 1207F olarak görüyor, restart atıyorsun sonra ADMTek olarak görüyor. Microsoft'un kendi ADMTek serisi ethernetler listesinde Accton1207f görünüyor. Ancak XP'nin otomatik gördüğü her iki driverda da kart çalışmıyor. Yurt dışı bir kaç yabancı kaynakta da aynı soruna rastladım. Sonuçta orjinal driverı da var ama görmüyor. Baktım olmuyor, 20 tane CNet Pro2000 ethernet siparişi verdik 5,83TL fiyattan...

Cnet Pro200 etherneti bile görmüyor anakartlar. 32bit PCI 2.0 desteği olduğu halde görmüyor. Gel de deli olma. 5V sanırım kart. 5V pci desteği yok galiba. Böyle rezillik olmaz olsun :?

Şimdi bu kartları iade edip yenisini getirmeye uğraşacağız...

arkadaşlar yokmu driver ı bulan bende 2 gündür arıyorum bulamadım... aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar yeni ethernet almak dışında nasıl bi çözüm önerirsiniz..

Hepsiburada'dan Edimax Ethernet aldık 5-6 tl adedi. Sorun çözüldü.

Hocam driver sorunun çözümü hala yok malesef. Şu an elimizde 26 tane Accton ethernet var ve xp'de çalışmadığı için atıl duruma geçti. Kartı üreten firmanın sitesindeki driver bile çalışmıyor, windows'un kendi içindeki driver da çalışmıyor. Driver çalışıyor görünüyor ama faaliyet yok. Ağ yok.

Geri