ACİL YARDIM HOSTİNG HİZMETİ

Kodla Büyü

GURMİN

Üye
Herkese merhaba.
Ücretsiz domain ve hosting hizmeti veren güvenilir bir site önerebilirmisiniz? Web tasarımı ilgilenmediğim bir alan. Web sitesini template indirdim onu düzenleyip yükleyeceğim ama bu host işinde takılı kaldım kafam karıştı. ücretsiz verenlerin de uzantıları değişik oluyor. Yok mudur bir yolu. İş başıma kaldı lütfen yardım.

hocam bağımsız bir web tasarım projesi değil ve hobi tarzı bişeyse google blogspot işini görür. yok kendi bağımsız alan adımla sitemi kurmak istiyorum dersen, alan adını satın alman ve iyi kötü bir hosting şirketi ile anlaşman lazım. isimtescil, natro, ihs, kebir, istanbul dc, vs. hepsinin en ucuz paketlerine bak.

Herkese merhaba.
Ücretsiz domain ve hosting hizmeti veren güvenilir bir site önerebilirmisiniz? Web tasarımı ilgilenmediğim bir alan. Web sitesini template indirdim onu düzenleyip yükleyeceğim ama bu host işinde takılı kaldım kafam karıştı. ücretsiz verenlerin de uzantıları değişik oluyor. Yok mudur bir yolu. İş başıma kaldı lütfen yardım.

hocam ne kadar ekmek o kadar köfte, bu devirde kimse kimseye menfaat sağlamadan, ücretsiz hizmet sunmaz. Bu fizikte yoktan enerji var etmekle aynı kefede bir şey. Verdiği hizmet karşılığında mutlaka sizden bir şeyler alacaktır ( para, reklam vb ). Ücretler öyle gözünüzde büyütülecek şeyler değil, araştırırsanız çok uygun fiyata kurumsal firmalar bulabilirsiniz.

Geri