AB proje Yazma Eğitimi veya Seminer

Kodla Büyü

marmarabote

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir okulum adına Twinning üzerinden AB projelriyle ilgilenmeye başladım. Ama çok az yol alabildim bulunduğum ilçede kimse önemsemiyorda ilglilenmiyorda bilgi alacağım kişi sayısı bir elin parmaklarını geçemez ne yazık ki...

AB Proje Yazma Eğitimleri (seminer, konferans vs. fark etmez) oluyormuş zaman zaman ben ne yazık ki bunu yeni öğrendim yaz tatili içinde böyle organizasyonlardan bilgisi olan var mı acaba? katılmayı çok isterim. Ücretsiz eğitimler elbet ki tercihim :D

il-ilçe memlerde koordinatör veya ab proje formatörü öğretmenler var hocam.ben onlardan bilgi almıştım

Haklısınız hocam ama şuan sadece sınırlı il ve ilçe memlere ulaşabilirim:( O yüzden sordum ki hani kendi ilinde veya ilçesinde böyle bir aktivite olan var mı acaba diye; ama sanırım kimse ilgilenmiyor...

marmarabote' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir okulum adına Twinning üzerinden AB projelriyle ilgilenmeye başladım. Ama çok az yol alabildim bulunduğum ilçede kimse önemsemiyorda ilglilenmiyorda bilgi alacağım kişi sayısı bir elin parmaklarını geçemez ne yazık ki...

AB Proje Yazma Eğitimleri (seminer, konferans vs. fark etmez) oluyormuş zaman zaman ben ne yazık ki bunu yeni öğrendim yaz tatili içinde böyle organizasyonlardan bilgisi olan var mı acaba? katılmayı çok isterim. Ücretsiz eğitimler elbet ki tercihim :D

Duyurusu geldi.. katılmalı mı arkadaşlar bilemiyorum...

Hocam bu işler tek başına yapılacak işler değil ne yazık ki. Proje ekip işidir. Okulda bütün yükü sen çekersin, diğerleri sadece gezilere katılır :)

Hocam mebbiste hizmetiçi eğitimlere bak mahalli birçok seminer açılıyor ab projelerle ilgili.

Geri