A3 Renkli Yazici

Kodla Büyü

Buralp86

Aktif Üye
A3 baski da alabilecegim renkli yazici tavsiyeniz? Okulda a3 baski almak istiyorum. Bitmeyen kartus sistemlerinden de olabilir.

Ben de tam ona karar vermistim. Piyasada bir bitmeyen kartuslu sistemi var bir de normal kartuslu sanirim. bitmeyen kartuslu sistemden alayim diyorum. Baski kalitesi nasil hizi nasil kullaniyor musunuz

Bütçe nedir belli değil. Sie tavsiyem alacağınız yazıcı alttan kağıt alan sistemli olmasın, A3 malum büyük kağıt biraz da gramajı yüksek kağıda afiş filan basalım işine girerseniz alttan kağıt alma aparatları kısa zamanda arıza veriyor.
Epsonlarda üsten kağıtlı sistemler var.
Birde kesinlikle fabrika çıkışı bitmeyen kartuş sistemi olsun, sonradan takılan sisteme sahip bitmeyen kartuşkular okullar için kullanışlı değil, mürekkep sisteminin arıza verme sıklığı çok fazla.
Bütçe yetiyorsa EPSON L1300.
Fotoğraf baskısı yapabilirsin. Kısa sürelide olsa kullandığım bir yazıcı.

Bence de sonradan eklenen bitmeyen kartuş sistemleri sıkıntılı. Bizde de Epson Wf 7610 var. Bir defa baskı kafası değişti. Birde arıza olduğu zaman kargoyla tekrar göndermen gerekiyor problem oluyor. Ayrıca kısa aralıklarla çıktı almanız gerekiyor bir yada iki hafta gibi yoksa baskı kafası donuyor. Yazıcı iş görüyor ama çok dikkat etmek gerekiyor. 15 tatil yada yaz tatillerinde problem oluyor.
Sizin önerdiğiniz hp nin sistemi inşallah böyle değildir. Geçenlerde vatan da brother markasının bir modelinde donma probleminin olmayacağını söylüyordu ama ne kadar doğru bakmak lazım....

Bütçe nedir belli değil. Sie tavsiyem alacağınız yazıcı alttan kağıt alan sistemli olmasın, A3 malum büyük kağıt biraz da gramajı yüksek kağıda afiş filan basalım işine girerseniz alttan kağıt alma aparatları kısa zamanda arıza veriyor.
Epsonlarda üsten kağıtlı sistemler var.
Birde kesinlikle fabrika çıkışı bitmeyen kartuş sistemi olsun, sonradan takılan sisteme sahip bitmeyen kartuşkular okullar için kullanışlı değil, mürekkep sisteminin arıza verme sıklığı çok fazla.
Bütçe yetiyorsa EPSON L1300.
Fotoğraf baskısı yapabilirsin. Kısa sürelide olsa kullandığım bir yazıcı.

Hocam All in One olarak 1500-2500 TL arası öneriniz var mıdır?

Seneye sinifima alacağım HP 7612 kolay dolan kartusla veya tank baglayacagim. En uygun yazıcı bu , diğerleri 2 bin liradan başlıyor

Hocam All in One olarak 1500-2500 TL arası öneriniz var mıdır?
Ben Epson 7515 kullanıyorum 5 yıldır. 1 defa yazdırma kafasını değiştirdim hala yola devam, fotoğraf yazdırma da kullanıyorum genelde ve memnunum. Kullanmadığım ürünü tavsiye edemem, EPSON L1300 ilçe milli eğitime almıştık bir süre kullanmıştım güzel yazıcı, foto baskısında da güzel sonuçlar veriyor. Bir çok yerde küçük çaplı fotoğrafçı dükkanı olanlarda bu yazıcıyı kullanıyor. Fiyat üst limitinize uygun.

Ben Epson 7515 kullanıyorum 5 yıldır. 1 defa yazdırma kafasını değiştirdim hala yola devam, fotoğraf yazdırma da kullanıyorum genelde ve memnunum. Kullanmadığım ürünü tavsiye edemem, EPSON L1300 ilçe milli eğitime almıştık bir süre kullanmıştım güzel yazıcı, foto baskısında da güzel sonuçlar veriyor. Bir çok yerde küçük çaplı fotoğrafçı dükkanı olanlarda bu yazıcıyı kullanıyor. Fiyat üst limitinize uygun.

Biz genelde A3 afiş, broşür vb. için kullanacağız hocam. L1300 sadece çıktı galiba, sizin kullandığınız da fiyat uygun ve kopyalama, tarama da var ama üst kağıt beslemesi yok galiba

Biz genelde A3 afiş, broşür vb. için kullanacağız hocam. L1300 sadece çıktı galiba, sizin kullandığınız da fiyat uygun ve kopyalama, tarama da var ama üst kağıt beslemesi yok galiba
L1300 fotoğraf kağıdına kaliteli baskı yapıyor, kuşe kağıt denemedim, afiş baskısı yapabilirsiniz. 33 cm genişlik 120 cm uzunlukta çıktılar alabilirsiniz.

Geri