Ağdaki Bilgisayarlara Bağlanamıyorum Şifre istiyor! yardım?

Kodla Büyü

theghost83

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar bt sınıfımda ağdak ibilgisayarlara baglanamıyorum. şifre istiyor. olabilecek herşeyi denedim. baglantıya izin vermiyor :?: .?netsupport sorunsuz çalışıyor kullanıyorum ama, direk ağdan giremiyorum???

bizim bts sınıf bu geçen sene kurulan vestellerden kurarken sifre falan koymuslar galiba bu şifreyi bilen varmı. ynai standart bişi yokmu. olurya 12345678 gibi. çok genel olnaları denedim:(

resmi inceleyiniz. burdan dosya ve yazıcı paylasımının secili olup olmadıgına bakın. secili deiglse secin. bu işlemden sonra bilgisayrınızdaki herhanngi bir klasör yada sürününün paylasıma acık olmadıgını kontorl edin. paylasıma acık bieşy yoksa ordada bir kasör veya sürücüyü paylasıma acınız.

daha sonra baglanırken parola istiyorsa halen;

bilgisayarıma sag tıkla
yönet
yerel kullanıcılar ve guruplar
users a sag tıkla yeni kullanıcı ekle ve kullanıcıya parola belirtip belirtmemek istege baglı.
bundan sonra windows acılısında burdan olusturudugunu kullanıcıyı görmek istemiyorsanız sunları yapın.

guruplar bölümünüe gel ve ordan yeni bi gup olustur ve biraz once ekledigin kullanıcıyı o guruba ekle.
daha sonra users gurubundan bu olusturudugun kullanıcıyı cıkart.

ve baglanırken agdan sifre vs.. isterse burdan olusturudugun kullanıcı ile baglantı yapabilirsin.

not: atalar hocamın dedigi gibi kullanıcı hesabı acarsanız windows acılısında o o kullanıcıyı da görürsünüz.

eğer experse makinalar

kullanıcı adı :administrator
şifre 7890 ı bir dene

galiba vestel serilerindede aynı şifre vardı

birde hocam 12345678 güvenlik kartlerının standart şifresi

Geri