Açıköğretim Fakültesi sınav görevi hakkında

Kodla Büyü

ukbjk

Site Gezgini
Bugüne kadar senede en az 2 defa görev verilen açıköğretim fakültesi sınavlarında yaklaşık 2 senedir görev çıkmıyor.Kuruma mail attım standart bir metin göndermişler.

Ceza alıp almadığımızı nasıl anlayabiliriz?

diyelim ki ceza aldık süresi var mıdır bunun?

Artık idarecilere veriliyor.4 olmazsa 3 er, en kotu ikişer. Dolayısıyla kalmıyor hocam.

Her zaman tercih ve güncelleme yaptım. Lakin şimdiye kadar sadece 2 kere aöf sınavı çıktı. Arkadaşlar da aynı. Çoğunluğa hiç çıkmamış bile.

Bana da 2 yıldır görev çıkmıyor. Nedeni sorduğumda puan usulüne göre yapıldığını söylüyorlar. En iyisi boykot edip hiç görev almamak. Benim anlamadığım neden müdür ve müdür yardımcılarına bu ayrıcalık veriliyor. Hiç anlamış değilim. Ben artık görev almayı düşünmüyorum. Fakirleşecek değilim ya.Şükür halime.

zaten aof az kaldı online yapacak sınavları herkes kurtulacak bu görev alma almama işinden öğrencilerde ikametinden bilmem kaç km uzak yerlere atayıp duruyorlar çok şikayet var. laylaylom olanlar için değilde gerçekten okumak için çabalayanlar açısından iyi olur.

Konu dışı ama, bazı arkadaşlarım aklımı karıştırdı. Ben de sizlere sorayım dedim.
Bu temmuz ayında, memur maaşına toplu sözleşme ile verilen zam oranı % 3.5 değilmiydi?
Bilen arkadaşlar yazarsa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Geri