.....

Kodla Büyü

19siyaHBeyaz03

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Re: Yeni bir eylem.....

hocam mail atılacak bir adres varsa atalım herkes bu konuda hassasiyet gösterir
ama eşi polis asker savcı kaymakam olanalarınki çözülür iç işleri bakanı ricada bulunmuş onların ki halolur ama eşi memur öğretmen özel sektör se imkansız
sendikanız ne bilmiyorum ama eğitimbirsenli iseniz bence onlara kızın geçen şubatta il emri son kez yapılsın diye pazarlık yapıp bu konuda mutabakata varan il emrini şubatta yapılmasını sağladık diye reklam yapanlarda onlardı
bu sendika günü kurtarıyor işte toplu sözleşme yeter dediler diğer sendikalar grev dedi dinlemediler il emri kalkmasın dedi diğer sendikalar eğitimbirsen bu seferlik olsun bir daha olmasın dediler 4+4+4 norm fazlası olur sınıfçılar dediler olmaz dediler bu kadar hükümete sahip çıktılar ona rağmen bu sendika üye sayısını artırdı bende müstehak diyorum bazen öğretmen milletine

BENİM EŞİM POLİS AMA BURALARDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ ÖYLE HİÇBİR YERDE AYRICALIK TANINMIYOR. TANINMADIĞI NEYSE ONA DEĞİLDE BÖYLE DÜŞÜNÜLMESİNE SİNİR OLUYORUM

Bizim esas olan eylem Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine yapılan haksızlık için olmalı.ama nedense birlik olamadık

emines' Alıntı:
BENİM EŞİM POLİS AMA BURALARDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ ÖYLE HİÇBİR YERDE AYRICALIK TANINMIYOR. TANINMADIĞI NEYSE ONA DEĞİLDE BÖYLE DÜŞÜNÜLMESİNE SİNİR OLUYORUM
hocam şu an ayrıcalık yok ama haberler yalan değilse içişleri bakanı ömer dinçerler konuşmuş hallolacak diye haber çıktı

deftones' Alıntı:
Bizim esas olan eylem Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine yapılan haksızlık için olmalı.ama nedense birlik olamadık

aslında teknolojiye hakim olarak o kadar etkili iletişime geçebilecek bir zümreyiz ki... üstelik her il ve ilçede eğiticilerimiz var ama gerçekten herkes ilginç taraflardan bakıyor ve izliyor. Gerçek anlamda etkili girişimlerde bulunan bir grup insan da (dernekteki arkadaşlar) artık iyice yorulmaya başladı.

benim özür grubu ile ilgili hiç bir sorunum yok ama iki defa özür grubu tayinleri yapılsın diye ankarya eylme gittim. ama öğretmen arkadaşlarımız çok duyarsız. ancak başına bir iş geldiğinde tutuşuyor. birlik olup bütün sorunlarımız ortak çözmeye kalkmadığımız sürece bu iler malesef düzelmiyor

Bilişimciler kendi arasında birlik olamıyor bırakın tüm öğretmenlerin birlik olmasını düşünün artık.
O yüzden bu öğretmenlerden bişey olmaz sözü doğru. TR'de en alt tabaka meslek grubu olma yolunda hızla ilerliyor.
Saygılar

Geri