9 Haziran SBS eylemi

Kodla Büyü

9 Haziran SBS sınavı Eylemi yapılsa, Bu eyleme

• Destek veririm

Oy: 67 90.5%
  • Kararsızım

Oy: 1 1.4%
  • Bu eyleme asla katılmam

Oy: 6 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    74
polislerin hizmetlilerin öğretmenden fazla para aldığı sınavlara katılmak zaten öğretmene bir hakarettir.

mesele para değil. Siz girmeyince ne olucak bakanlık düz memurları sınava gözetmen diye alacak mevcut elindeki imkan da gidecek. Biraz bu yönden bakalım.

i.d.' Alıntı:
mesele para değil. Siz girmeyince ne olucak bakanlık düz memurları sınava gözetmen diye alacak mevcut elindeki imkan da gidecek. Biraz bu yönden bakalım.
alsın hocam alsında görsün hanyayı konyayı... siz elinizdeki gücün farkında değilsiniz...!!!

İskenderun Eğitim İş olarak bu eyleme katılım sağlanmasını genel merkez düzeyinde teklif ettik. Olumlu bir yaklaşım çizildi.
Şimdiden önemli bir sonuç elde etmiş arkadaşlarımızı canı gönülden tebrik ederiz.
Gelişme olursa bilgilendireceğim sizi.

Sonuna kadar destekliyorum. Öğretmeni itibarsızlaştırma politikalarına, aldığımız lisans ve yüksek lisans eğitimine rağmen neredeyse en düşük kamu maaşına, sadak zammına anlamlı bir cevap olur. yılda 1 tane 40 tl'lik sınav verilmese ne olur? Kaldı ki birçok öğretmen de görev alamıyor, öyleyse hiç almayalım daha iyi.

Bir öğretmen olarak yapılacak sınavlarda görev almama eylemine katılırmısınız?

piechart.aspx

hocam sendikalar eğer yarın bir destek versin siz o zaman görün...ek ödeme verilmemesi nasıl bir duygu acaba...

bu gorev almama nasıl oluyo sne basında sordular bizde o zman evet dedik şimdi soran yokki zaten 1 sınav cıktı baskada cıkmadı

Bize sene başında değil, her sınav öncesinde soruyorlar. Ben de SBS sınavında görev istemiyorum, ama onun dışındaki sınavlarda grev durumu ne olacak, onlardan hiç ses seda yok...

verecekleri 3 kuruş para kendilerinin olsun

--yok biz girmesek diğerleri zaten girer
---yok öğretmenler olmasa diğer memurlar girer
---yok..............................bilmem ne

bırakın bunu meslek gururu haysiye mi? yoksa üç kuruş paramı kim girerse girsin.biz tepkimizi koyalımda

Geri