85-100 bin tl araç tavsiyesi

Kodla Büyü

anadoluman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar otomatik ve ikinci eli iyi bir araç almak istiyorum . Hangi aracı önerirsiniz?

1.4 tsi jetta düşünülebilir hocam. Aslında sıfır honda civic te fena olmayabilir göçükleri problem etmezseniz

ihtiyacınıza göre sedan/hatcback astra dizel tavsiye ederim. o fiyata temiz düşük km de, donanım olarak dolu, güçlü bir motora ve tam otomatik şanzımana sahip astra bulabilirsiniz.

Göçük problemine rağmen Honda Motor, şanzuman ve elektronik olarak iyidir.Tek sıkıntısı konfor ve kaporta

insignia 1.6 cdti otomatik hem d sınıfı hem eski opeller gibi çürük değil.Sadece 1-1,5 litre fazla yakar muadillerinden.

Size önerim Peugeot 308 Blue hdi tam otomatik bir araç olur. Fiyatını en hak eden araç bu çünkü. Ama piyasası iyi olsun diyorsanız Cıvıc 1.6 elegance sanruuflu otomatik öneririm

leon, octavia, jetta ..
en fazla c sınıfına kadar çıkabiliyoruz.
1 yıl boyunca c180 kullandım, lpgli. Kalite, duruş, performans bambaşka.
Hocam bu kadar çıkmışken binmedim demeyin derim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...akimli-masrafsiz-ogretmenden-541911859/detay/

misal bunu alıp lpg taktırırsanız tadından yenmez.
Aynı fikirdeyim,bende öyle yapacağım bir kaç ay sonra..Hayat kısa,bazen de kazandıklarımızı zevk için harcamalıyız..
Alın bir C180 keyfini sürün..

İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Verdiğiniz tavsiyeler sonucunda octavia veya civic almaya karar verdim. Crv düşünmüyorum. Şu an astra sedan 1.4 t 2013 kullanıyorum ve lpg li arabadan bıktım . İnsigniayanın yakıtı çok fazla. mercedes alacak kadar cesur değilim :)

Hocam civic fc5 kasa hatcback alacağım ben de kısmetse ama temmuz ayında mavi rengi gelecekmiş onu bekliyorum. Civic i kesinlikle tavsiye ederim. Aynı segmentteki bir çok araçtan artısı var ve daha sorunsuzdur. 2016 nın ağustos kasım arası üretilen göçüklülerini saymazsak :)

hocam o fiyatlara 2. el olarak D sınıfı araç zorlanmalıdır; C sınıfı olacaksa zaten aralarında çok çok büyük farklar yok; ama otomatikte DSg yi 2 defa düşünmeniz gerekiyor...düz olsa skoda octavia - superb yi tek geçerdim ama DSg ile seçeneklerime bile almam; otomatik CVT- yada tama otomatik alırsanız başınız ağrımaz...
D sınıfı olarak volvo s 60-ford mondeo zorlanabilir..birde suv olarak nissan qashqai olabilir... C sınıfı olarak yeni kasa hyundai elentra dizellerle mazda 3 ler olabilir...

Geri