81 ilde bilim ve teknoloji merkezleri kuracağız...

Kodla Büyü

Tenten

Süper Üye
Süper Üye
Mesajlar
1,570
memurlar.net' Alıntı:
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, bakanlık olarak 81 ilde bilim ve teknoloji merkezleri kuracaklarını söyledi.

Bakan Ergün, Ağrı Kutlu Aktaş Spor Salonu'nda düzenlenen, AK Parti Ağrı 4. Olağan İl Kongresi'nde, Rus ve Moğol işgalini aşan milletin bugünkü sıkıntıları da aşacağını belirterek, bütün sıkıntıların çözüme kavuşturulabileceğini ancak değerlerin korunmasının önemli olduğunu ifade etti.
Devamı http://www.memurlar.net/haber/224128/
Kayseri'ye de liman isterim. :)
 
ülkemizde bir kurumu oluşturmak demek bina dikmek gibi algılanıyor halbuki herşeyden önce bu olayın düşüncesi nedir ülkemize nasıl fayda sağlayacak nasıl bir çalışma yöntemi izlenecek kısacası ar-ge çalışmaları tam anlamıyla yapılıp öyle yola çıkılmalı yoksa yapılan yatırımlar çöpe gider...
 
kayseride limanda var tt internet erisim merkezleride var her mahallede kutuphane ve yuzme havuzuda var.
 
Buzkırıcı' Alıntı:
Once maaslari ode kardesim ygs cokmus yarin fatihde coker
O bilim merkezlerinde bilim üretecekleri ekmek, benzin, evlat, anne-baba, ev, fatura yaşam kaygısından kurtarmak için de merkez açmayı düşünüyorlar mı acaba? Güzel memleketimde bir uygulamayı yapmadan önce etüdünü yaparlarsa o uygulama için gecemi gündüzüme katıp çalışacağım, yemin ediyor ve söz veriyorum.
 
Geri
Üst