8. Sınıfların Web Sayfaları

Kodla Büyü

_miracle_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
8. sınıfların İnternet Sitesi Yapıyorum Ünitesinde yaptıkları web sayfalarını yayınladım. Bir kaç senedir bu konuyu anlatıyorum fakat şimdiye kadar sağlılı biten bir uygulama ol(a)mamıştı. Bu sene ilk defa ürün çıktı ortaya, çünkü çocuklar da önemsediler :) Güzel bir duyguymuş...

Bir de site tasarımında iddialı değilim, belirtmek isterim :)

Sitemizde "Web uygulamaları" başlığında çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz..

bilisimiseviyoruz.webege.com

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    148.5 KB · Görüntüleme: 1,287
güzel bir çalışma olmuş hocam. Hangi programları anlattınız hocam html mi yoksa dreamweaver mı vb mi

hocam ilgilerini ve bilgilerini birarada tutmak çok zor oldu (bir önceki öğrendiğimiz kodları yazdıkları notları bile getirtmek güç oldu)... bilgisayarlar notepad ve explorer ile çalışırken bile donuyor :( imkan olsa dreamweaver anlatmak isterdim, publisher yapacaktık kısmet olmadı, kodları bilmek istediklerini söylediler HTML öğrettim... Tamamını kendileri yazdılar.

Kimileri için bişey sayılmaz eminim ki daha iyileri de vardır, ama tüm sene ancak bu kadar oldu... Çalıştıgım şehirlerde (İst- Ank) öğrencilerin dersimi ders olarak görmesini sağlamak, üretmesini sağlamak çok önemliydi benim için... 3 yıllık öğretmenim, seçmeli oldugundan beri yani, adamakıllı daha yeni ürün çıkarabildim :(

ben bu ünitede publisher da web sayfası yapmayı anlatıyorum. Html kodlarına daha hiç girmedim. girsem verim alamayacağımdan eminim :)

8 lere girmiyorum. 7 lerde yaptık, publisher de.. ama ilgi duymuyorlar. zorla yaptırdım. ilgilenen bir kaç kişinin kini de yüklemiştik. adreslerini hatırlamıyorum, onların ki de pek iyi olmadı. 1 ders saati yetmiyor. diğer haftaya kadar da ilgileri dağılıp gidiyor

güzel olmuş.. inş. devamı gelir .. diğer senelerde de..

güzel olmuş hocam, çocukların da sizin de elinize saglık.

bende publisher da yaptırıyorum. bu seneki 8 lerimiz pek iyi olmadıgı için net bişey çıkmadı maalesef!.

ilginize Teşekkür ederim arkadaşlar, bu çalışmalar öğrencilere örnek olarak fösterilebilir diye düşünüyorum... bunları görünce 7. ve 6. sınıf öğrencileri heveslendiler şimdiden :)

Geri