Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

8 HAZİRANDAN SONRA 1 GİBİ CIKARIM AKILLI OLUN !!!

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında zysimsek tarafından paylaşıldı.

1. zysimsek

zysimsek Seçkin Üye Seçkin Üye

ARKADAŞLAR BAZI YERLERDE ARKADAŞLARIN 8 HAZİRANDAN SONRA DA 5 E KADAR OKULDA KALACAGINI OKUYORUM ...YA ALLAHAŞKINA ARKADAŞLAR KAFAYIMI YEDİNİZ 8 HAZİRANDAN SONRA 1 EN GEC 1,30 DA CIKIN OKULDAN KİMSE BİŞE DEMEZ BİRAZ CESARETLİ OLUN OKULDA HER İŞİ FORMATÖRLER GÖRÜYOR BİZE MUHTAÇLAR PISIRIK OLMAYIN TAKIMIN 10 NUMARASI BEL KEMİĞİ BİZİZ BİZ OLMADAN HİÇ BİŞE YAPMAZLAR DELİKANLI GİBİ 1,30 DA CIKIN DIR DIR EDEMEZLER EDERLERSE DE GEREKEN TEPKİYİ KOYUN YETER YAAA BIKTIM BU PISIRIK FORMATÖRLERDEN SIRF BU KILIBIK PISIRIK FORMATÖRLER YÜZÜNDEN BİZ NE ADAM AKILLI EYLEM YAPABİLDİK NE 9-3 ÇALIŞMA SAATLERİNE KAVUŞTUK .... NEDİR BU KORKU ANLAMIŞ DEĞİLİM DELİKANLI OLUN BİRAZ DELİKANLIIII

2. ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR Seçkin Üye Seçkin Üye

sakin ol şampiyon.

3. cat33

cat33 Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben idarecilerle beraber gidiyorum. Onlar da öğretmenlerle beraber çıkıyor zaten. Köy okulunda çalışmanın avantajı. Seminer döneminde 09.00-12.00 arası çalışıyoruz bütün personelce. Sonra da okulu kapatıyoruz ve gidiyoruz... :)

4. unforgiven55

unforgiven55 Seçkin Üye Seçkin Üye

valla ben ep öyle çıkıyom zaten şimdi e konf. var görevliyim bitince giderim

5. xtasy

xtasy Seçkin Üye Seçkin Üye

Adanalı gardaşıma helal olsun. Ama konuyu keşke php nuke bölümüne açsaydın daha anlamlı olurdu.

6. html99

html99 Seçkin Üye Seçkin Üye

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Sinirden nereye tıkladığını farkedememiş :)

7. ozkansedef

ozkansedef Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Sarımtrak zarf vakası :)

8. alibaba37

alibaba37 Seçkin Üye Seçkin Üye

Merak etmeyin hocam 3 haftalık eğitim bekliyo bizleri 8 hazirandan sonra. Artık semineri verenlerin insafına kaldık ya da çok iyi tüyme becerisi gostericez :idea: :idea:

9. mfk

mfk Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

valla full ek ders alıyorsan ayıp olmasın diye bari 3 e kadar dur. Ben öyle yaparım galiba sanırsam. Bütün okulu da çiçek gibim yaparım 30 hazirana kadar oh mis.

10. lion26

lion26 Süper Üye Süper Üye

Ben buna benzer Temmuzda da 17 ye kadar devam diye başlık açmıştım.Herkes içinde ortak fikir olması açısından.Eskiden insanlara saygı duyar dinlerdim.Ama artık sadece kendime saygım var.Sadece kendimi dinliyorum.Artık idare işini asla ve asla almıyorum.Boş derslere girmiyorum.Çoğu zaman erken çıkmaya çalışıyorum.işim olmayan angarya işlerden uzağım.Hemen çözüm yolu sunmuyorum.Çağrılan yere hemen gitmiyorum.Hiç bir zaman alttan almıyorum.Böyle başa böyle tarak.Artık tek engel biziz.Aşk başını alıp gitmekse iş hakkını verdikten sonrasına karışmamaktır.Kimse bize ikinci vatandaş muamelesi yapamaz.Yapana da dediğine pişman olacak.Ses getirecek ne varsa da elimden geleni yapacağım tepki adına bundan sonra.Kaybedecek bri şeyimiz yok.Çoğu şeyi almışlarken meslek olarak.80'lerin milliyetçiliği ve kararlığını örnek alıyorum.Sonuna kadar mücadele.

okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/1-temmuz-a-kadar-neden-formatoruz-t88611.html

11. seferzafer

seferzafer Seçkin Üye Seçkin Üye

Yürü be hocam. Adam iyi sinirlenmiş haksız da değil. Ben de öğlen çıkacağım hocam. :+1:

12. DaMieN

DaMieN Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

İyi de neden Joomla bölümü?

13. mnv

mnv Aktif Üye

[​IMG][​IMG][​IMG]

14. twetyynet

twetyynet Seçkin Üye Seçkin Üye

:puhaha:

15. ucamus

ucamus Süper Üye Süper Üye

sinirden olabilir :mrgreen:

16. mfk

mfk Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

saat 1 de çıkarken hazır şablon kullanacakmış. :sleep:

17. boteakif

boteakif Süper Üye Süper Üye

Hocam güzel bir metin yazmışsın ama konuyu joomla bölümüne açınca yazdıkların havada kalmış :p

18. habbe

habbe Süper Üye Süper Üye

Hocamın sinirleri iyi joom yapmış anlaşılan. Gerçi konuyu nereye açtığının da pek önemi yok aslında. :p

19. adadeniz

adadeniz Hiperaktif Üye Hiperaktif

bazen sinirden deli oldugum zaman siteye girip bazı konulardaki yorumları gorunce cem yılmaz izlemis gibi oluyorum sinir minir kalmıyor...
    tesekkurler arkadaslar...

bu arada valla Allah razı olsun evet Allah razı olsun... benim idare cok sukur cok iyi. 6 yıl 14.okul... en iyisi diyebilirim. hani gun gelse deseler ki arkadas bugun gece 9 - 10 a kadar kalabilir misin çekinmeden evet derim o kadar yani...

karne gunu de belki de senin gelmene gerek yok sınıfın yok bişi olmaz diyebilirler... boyle bir haberin gelme ihtimali %55-60...

20. kelebeketkisi

kelebeketkisi Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaslar formatorler olarak 2. Hatta 3. Okula daha gidiyoruz. 8 Haziran'dan 30 Haziran'a kadar da gitmek zorunda miyız?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal