8 HAZİRANDAN SONRA 1 GİBİ CIKARIM AKILLI OLUN !!!

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BAZI YERLERDE ARKADAŞLARIN 8 HAZİRANDAN SONRA DA 5 E KADAR OKULDA KALACAGINI OKUYORUM ...YA ALLAHAŞKINA ARKADAŞLAR KAFAYIMI YEDİNİZ 8 HAZİRANDAN SONRA 1 EN GEC 1,30 DA CIKIN OKULDAN KİMSE BİŞE DEMEZ BİRAZ CESARETLİ OLUN OKULDA HER İŞİ FORMATÖRLER GÖRÜYOR BİZE MUHTAÇLAR PISIRIK OLMAYIN TAKIMIN 10 NUMARASI BEL KEMİĞİ BİZİZ BİZ OLMADAN HİÇ BİŞE YAPMAZLAR DELİKANLI GİBİ 1,30 DA CIKIN DIR DIR EDEMEZLER EDERLERSE DE GEREKEN TEPKİYİ KOYUN YETER YAAA BIKTIM BU PISIRIK FORMATÖRLERDEN SIRF BU KILIBIK PISIRIK FORMATÖRLER YÜZÜNDEN BİZ NE ADAM AKILLI EYLEM YAPABİLDİK NE 9-3 ÇALIŞMA SAATLERİNE KAVUŞTUK .... NEDİR BU KORKU ANLAMIŞ DEĞİLİM DELİKANLI OLUN BİRAZ DELİKANLIIII

Ben idarecilerle beraber gidiyorum. Onlar da öğretmenlerle beraber çıkıyor zaten. Köy okulunda çalışmanın avantajı. Seminer döneminde 09.00-12.00 arası çalışıyoruz bütün personelce. Sonra da okulu kapatıyoruz ve gidiyoruz... :)

zysimsek' Alıntı:
ARKADAŞLAR BAZI YERLERDE ARKADAŞLARIN 8 HAZİRANDAN SONRA DA 5 E KADAR OKULDA KALACAGINI OKUYORUM ...YA ALLAHAŞKINA ARKADAŞLAR KAFAYIMI YEDİNİZ 8 HAZİRANDAN SONRA 1 EN GEC 1,30 DA CIKIN OKULDAN KİMSE BİŞE DEMEZ BİRAZ CESARETLİ OLUN OKULDA HER İŞİ FORMATÖRLER GÖRÜYOR BİZE MUHTAÇLAR PISIRIK OLMAYIN TAKIMIN 10 NUMARASI BEL KEMİĞİ BİZİZ BİZ OLMADAN HİÇ BİŞE YAPMAZLAR DELİKANLI GİBİ 1,30 DA CIKIN DIR DIR EDEMEZLER EDERLERSE DE GEREKEN TEPKİYİ KOYUN YETER YAAA BIKTIM BU PISIRIK FORMATÖRLERDEN SIRF BU KILIBIK PISIRIK FORMATÖRLER YÜZÜNDEN BİZ NE ADAM AKILLI EYLEM YAPABİLDİK NE 9-3 ÇALIŞMA SAATLERİNE KAVUŞTUK .... NEDİR BU KORKU ANLAMIŞ DEĞİLİM DELİKANLI OLUN BİRAZ DELİKANLIIII

Adanalı gardaşıma helal olsun. Ama konuyu keşke php nuke bölümüne açsaydın daha anlamlı olurdu.

xtasy' Alıntı:
zysimsek' Alıntı:

Adanalı gardaşıma helal olsun. Ama konuyu keşke php nuke bölümüne açsaydın daha anlamlı olurdu.

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Sinirden nereye tıkladığını farkedememiş :)

Merak etmeyin hocam 3 haftalık eğitim bekliyo bizleri 8 hazirandan sonra. Artık semineri verenlerin insafına kaldık ya da çok iyi tüyme becerisi gostericez :idea: :idea:

valla full ek ders alıyorsan ayıp olmasın diye bari 3 e kadar dur. Ben öyle yaparım galiba sanırsam. Bütün okulu da çiçek gibim yaparım 30 hazirana kadar oh mis.

Ben buna benzer Temmuzda da 17 ye kadar devam diye başlık açmıştım.Herkes içinde ortak fikir olması açısından.Eskiden insanlara saygı duyar dinlerdim.Ama artık sadece kendime saygım var.Sadece kendimi dinliyorum.Artık idare işini asla ve asla almıyorum.Boş derslere girmiyorum.Çoğu zaman erken çıkmaya çalışıyorum.işim olmayan angarya işlerden uzağım.Hemen çözüm yolu sunmuyorum.Çağrılan yere hemen gitmiyorum.Hiç bir zaman alttan almıyorum.Böyle başa böyle tarak.Artık tek engel biziz.Aşk başını alıp gitmekse iş hakkını verdikten sonrasına karışmamaktır.Kimse bize ikinci vatandaş muamelesi yapamaz.Yapana da dediğine pişman olacak.Ses getirecek ne varsa da elimden geleni yapacağım tepki adına bundan sonra.Kaybedecek bri şeyimiz yok.Çoğu şeyi almışlarken meslek olarak.80'lerin milliyetçiliği ve kararlığını örnek alıyorum.Sonuna kadar mücadele.

okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/1-temmuz-a-kadar-neden-formatoruz-t88611.html

Yürü be hocam. Adam iyi sinirlenmiş haksız da değil. Ben de öğlen çıkacağım hocam. :+1:

xtasy' Alıntı:
You_Rock_Emoticon.gif
You_Rock_Emoticon.gif
You_Rock_Emoticon.gif

xtasy' Alıntı:
zysimsek' Alıntı:

:puhaha:

Hocam güzel bir metin yazmışsın ama konuyu joomla bölümüne açınca yazdıkların havada kalmış :p

Hocamın sinirleri iyi joom yapmış anlaşılan. Gerçi konuyu nereye açtığının da pek önemi yok aslında. :p

bazen sinirden deli oldugum zaman siteye girip bazı konulardaki yorumları gorunce cem yılmaz izlemis gibi oluyorum sinir minir kalmıyor...
tesekkurler arkadaslar...

bu arada valla Allah razı olsun evet Allah razı olsun... benim idare cok sukur cok iyi. 6 yıl 14.okul... en iyisi diyebilirim. hani gun gelse deseler ki arkadas bugun gece 9 - 10 a kadar kalabilir misin çekinmeden evet derim o kadar yani...

karne gunu de belki de senin gelmene gerek yok sınıfın yok bişi olmaz diyebilirler... boyle bir haberin gelme ihtimali %55-60...

Arkadaslar formatorler olarak 2. Hatta 3. Okula daha gidiyoruz. 8 Haziran'dan 30 Haziran'a kadar da gitmek zorunda miyız?

bu zamana kadar seminer dönemlerinde tüm öğretmenlerle aynı saatte girdim ve aynı saatte çıktım. Onlar seminer döneminde 3+3+3+3+3 ek ders alıyor biz ise 4+3+4+3+4 yani haftada sadece 3 gün 1 saat fazla ek ders alıyoruz diye neden hergün 5 saat fazla okulda kalalım. Neresinden bakarsanız bakın formatörlük hep haksızlıklarla dolu. Şu ana kadar şansımdan dolayı hep iyi idarecilerşe çalıştım, bir de kendim de hakkımı aradım. Çalışma saatlerim hep 09-15 oldu. Bu seminer döneminde de herkezle aynı saatte girip çıkacağım. Çalışma şartlarım rahat da olsa formatörlüğe hep karşı oldum. İptal dilekçesi de vermiştim bir zamanlar ama red cevabı gelmişti.

kendini önemsemek güzelde biraz fazla abartmışsın: bel kemiğiyiz, 10 numarayız. müdür dur derse durursun yapacak şeyin yok. bizim görevlendirmeler 8 haziranda bittiği için kafam rahat. 1 temmuzda bitseydi de durmazdım ama müdür dur diyorsa durmak durumunda kalabilir arkadaşlar.

abartmaya gerek yok ayrıca bir arkadaşımız haftanın üç günü 1 saat fazla ek ders alacağımız için 5 e kadar beklemeye gerek yok demiş... ozaman kendisine şunu söylüyorum, yıl içerisinde normal 30 saat çalışıp 18 saat ek ders yazılan ve bunu ya sabah yada öğleden sonra 6 şar saat çalışarak hak eden öğretmen arkadaşlarımızdan bi haber olarak mı söylüyor sunuz?...

biz o zamanlarda yine 08 - 17 arasında çalışmıyormuyduk? lütfen yorum yaparken biraz mantıklı yapalım...

Bizim okulda 11:30'da adam kalmıyor. Geçen sene birkaç bilgisayarla uğraşırken saat 3'e kadar kalmıştım. Çıkışta bir baktım, kapıyı üzerime kilitleyip gitmişler :mrgreen:
Hizmetliyi evinden kaldırıp getirmiştim kapıyı açması için. Az da söylenmemişti bana "hocam devleti sen mi kurtarıcan" diye. Sonra düşündüm de adam haklı aslında.

geçen sene formatörken bende saat 12 den sonra çıkmıştım normalde kalmamız gerekiyor ama idarenin anlayışına bağlı artık

"GEREKEN TEPKİYİ KOYUN YETER YAAA BIKTIM BU PISIRIK FORMATÖRLERDEN SIRF BU KILIBIK PISIRIK FORMATÖRLER YÜZÜNDEN"

bende senin gibi yapanlardanım. bi sorun olursa arayın gelirim deyip gidiyorum. ama bazı arkadaşların 5'e kadar kalması belki pısırıklıktan kaynaklanmıyordur. vicdani olabilir. görev tanımı belli ya kimileri aldığım paranın hakkını vereyim şeklinde de düşünebilir. Bence meslektaşlara hitap ederken usluba dikkat etmeli. :-1:

Yan odadaki müdür yardımcısı 17.30 a kadar dururken, onunla aynı ek dersi alırken kusura bakmayın saat 13te bırakıp gidemem okulu. Hiçbir iş yapmasam da durmak zorunda hissediyorum kendimi.

Geri