8 Haziran sonrası seminer takvimi açıklandı!

Kodla Büyü
kötü günler :) Allahtan 4 e 5 e kadar değilmiş. O değilde 3 haftanın ücretini alabilecekmiyiz yoksa sadece 2 hafta mı ücret verecekler. Formatörler için sormuyorum.

sadece sınıf öğretmenleri ve ana okulu öğretmenlerine yönelik demi ben yanlış okumadım branş öğretmenlerine yönelik bir eğitim yok galiba.
bu arada ahmet şerif izgörenin konuşmaları çok güzel oluyor o derse katılabilmek isterdim.

biz yokuz galiba sadece sınıf ve okul öncesi öğretmenleri için galiba

yazıda sınıf öğretmenleri ve ana okulu öğretmenlerine 3 hafta diğer branş öğretmenlerine 2 hafta olarak belirtilmiş

Arkadaşlar benim görevlendirmem 1 ocak-31 haziran.Bu süreç içerisinde her hafta ek derslerimizi alırız.Seminerde 2-3 hafta mı alacağız hesabı normal öğretmenlerindir.

dobra1979' Alıntı:
kötü günler :) Allahtan 4 e 5 e kadar değilmiş. O değilde 3 haftanın ücretini alabilecekmiyiz yoksa sadece 2 hafta mı ücret verecekler. Formatörler için sormuyorum.

Formatörler için görevlendirmeniz 1 Temmuz'a kadar sürüyorsa 3. haftanında ücretini alırsınız... ama görevlendirmeniz 8 haziran'da bitiyorsa sizde diğer öğretmenler gibi 3.haftanın ücreteni alamazsınız...

Ömer Balıbey in yazısında Kuşadasındaki eğitime katılanlar görevlendirilecektir diyor. Mdr gitti kuşadasındaki seminere formatör gitmedi. Dolayısı ile formatörü görevlendiremeyiz işin başında müdür duracak değil mi ?

wixland' Alıntı:
yazıda sınıf öğretmenleri ve ana okulu öğretmenlerine 3 hafta diğer branş öğretmenlerine 2 hafta olarak belirtilmiş

Hocam branş öğretmenlerini ben göremedim. Nerde yazıyor acaba?

ayscev' Alıntı:
wixland' Alıntı:

Hocam branş öğretmenlerini ben göremedim. Nerde yazıyor acaba?

onay yazısında 3.paragrafta belirtilmiş. ilk hafta bize tatil sanırım 2.ve 3. haftaya katılacağız.

bakanlık makamına yazılan yazıda anasınıf,sınıf öğretmenleri ile tüm ilköğretim öğretmenlerine diye ibare var.
o günlerimiz de geride kaldır artık,eskiden çıktılarımızı alıp veriyorduk müdüre
sonra sazlı sözlü eğlenirdik.onu da aldılar elimizden.
bu bakan da kadar beddua ettiğim başka bakan hatta insan yok :x

hocam böyle demeyin işte. bu lafları duyanları sonra öğretmen yatıyor diyor. adam gibi semineri yapalım helal paramızı da alalım daha iyi değil mi? bence boş oturmaktan iyidir..

onureren' Alıntı:
hocam böyle demeyin işte. bu lafları duyanları sonra öğretmen yatıyor diyor. adam gibi semineri yapalım helal paramızı da alalım daha iyi değil mi? bence boş oturmaktan iyidir..
aksine,derslerime asistanlarımın girdiğini,maaşımı ek ders ile 6000-6500 arası oynadığını söylüyorum :)
hocam babam bile "oğlum artık size seminer varmış" diyor.
artık insaların bize bakışı bu hocam,itibar kalmadı meslekte...

mrtcmhr_13' Alıntı:
onureren' Alıntı:
aksine,derslerime asistanlarımın girdiğini,maaşımı ek ders ile 6000-6500 arası oynadığını söylüyorum :)
hocam babam bile "oğlum artık size seminer varmış" diyor.
artık insaların bize bakışı bu hocam,itibar kalmadı meslekte...

siz demediniz mi hocam yukarıdaki yazınızda sazlı-sözlü eğleniyorduk diye bunu gidip dışarıda da aynen bu şekilde anlatmıyor muydunuz? evey anlatıyordunuz, işte bunlar onun yansıması... adam gibi seminer yapılacaksa yapalım kimse ağzını açıp tek kelime edemesin.... Bizim akrabaların bazılarının evleri ilköğretim yanında... Görüyorlar öğretmenlerin 20 günlük seminer döneminde ne yaptıklarını...İstediğiniz kadar konuşun anlamazlar... Adam gördüğüne mii inanacak, yoksa konuştuklarımıza mı?

başbakan yanlış yerden giriş yaptı, bilgisiz olduğundan dolayı, işte halk gibi dolduruşa gelmenin cezası, bir başbakan dolduruşa geldiğinde başına ne gibi işler açacağının göstergesi... Öğretmenlik vicdan mesleğidir ve biz vicdanı olanların bu mesleği yapmasını istiyoruz tarzı bir giriş yapsaydı emin olun hiç kimse haklı sebep bulup konuşamazdı...

valla konuları inceleyince e -konferans kısmında ahmet şerif izgören falan olacakmış. okulda oturmaktansa onları dinlemek keyifli olabilir....

Geri