)

• Konbuyu başlatan CosmoKRAMER
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
C

CosmoKRAMER

Misafir
========

Moderatör tarafında düzenlendi:
CosmoKRAMER' Alıntı:
her formatör gibi idarecilerin bana yasattığı sıkınıtı bu sene de benim onlarla diyalogumu ksmemle doruk noktasına ulaştı. arkamdan iş çevirmeleri ve müdür varsayalım Osman Çınar kısaca O.Ç nin hakkımda görüş bildirmesi ve valiliğe gönderilen görüş yazısı sonucu görevlndirmem onaylanmadı. okulda ders yok 2 haftadır 6 saat gitgel dersleri de yaydılar tabi 5 güne O.Ç nin adamları işte........ama süpermiş okuldan uzak olmak kendim geldim.........tavsiye ederim

Sen de O.Ç nin yanlışlarını kolla bir görüş yazısı da sen gönder.
Azdan az çoktan çok gider

fantasio' Alıntı:
CosmoKRAMER' Alıntı:
her formatör gibi idarecilerin bana yasattığı sıkınıtı bu sene de benim onlarla diyalogumu ksmemle doruk noktasına ulaştı. arkamdan iş çevirmeleri ve müdür varsayalım Osman Çınar kısaca O.Ç nin hakkımda görüş bildirmesi ve valiliğe gönderilen görüş yazısı sonucu görevlndirmem onaylanmadı. okulda ders yok 2 haftadır 6 saat gitgel dersleri de yaydılar tabi 5 güne O.Ç nin adamları işte........ama süpermiş okuldan uzak olmak kendim geldim.........tavsiye ederim

:+1:

÷======

oc.jpg

fantasio' Alıntı:
CosmoKRAMER' Alıntı:

:+1:

Hocam sen huzurlu, mutlusun güzel de;
Bu O.Ç seni "kara"lamış valilige bildirdiği görüş yazısı ile, hakkını aramanı tavsiye ediyorum.
Olmaz ya hadi diyelim ki gün geldi formatör olmak istedin o zaman ne olacak?
Forumda buna benzer bir olayı dört arkadaş yaşamıştı yargıya taşıdılar ve kazandılar. Yani demek istediğim sen formatör olmak istemeyebilirsin, en doğal hakkın; ama bu şekilde formatör olmamak onur kırıcı (değil mi?)

========

hakkını ara bence hocam.tamam yine olma formatör ama en azından onurunla gururunla ez geç O.Ç leri

Hocam, davanı aç hakkını kazan. Zaten aslında bütün suç o belgeyi gönderip, müdürden görüş isteyende.

==========

Bende 1 dönem bir kıl yumağı yüzünden formatör başvurusu yapmamıştım. 3 saat dersim vardı tek gün gittim diğer günlerde nasıl olduysa ders vermedi ilçe mem bende yattım. Sağolsunlar beni bankamatk memuru olmam için zorladılar :) Zeybek salsa tango body ne bulursam gittim ama güzel bir dönem olmuştu :)

fantasio' Alıntı:
CosmoKRAMER' Alıntı:

Bence de

aliogus' Alıntı:
Bende 1 dönem bir kıl yumağı yüzünden formatör başvurusu yapmamıştım. 3 saat dersim vardı tek gün gittim diğer günlerde nasıl olduysa ders vermedi ilçe mem bende yattım. Sağolsunlar beni bankamatk memuru olmam için zorladılar :) Zeybek salsa tango body ne bulursam gittim ama güzel bir dönem olmuştu :)

Valla ben 2 dönemdir değilim. Keyfime diyecek yok. Allahtan müdürüm sever beni. Benim tepkim MEB ve MEM'e :)

CosmoKRAMER' Alıntı:
bimerden gelen cevaba göre ben başvuru yapmamış gözüküyorum. görev almak isteyenlerin içinde adım yok... görüş bildirildiğinden de şüpheliyim görüş bildirilmesi için gerekçelerinin eğiteke yollanması gerekiyor...

hocam o zaman hakkını ara zaten öylede böylede üstümüze geliyolar

O.Ç ile sende ugraşmayı bırakma. Elbet o O.Ç bir noktada açık verir hocam

akşam akşam yorum yazdım rahatladım :)

ben de başta 8 saatim var formatör olamadım ek ders alamıyorum diye çok içerliyordum. 2 aydır bütün işlerime yetiştim. ek dersim olmasa da ek işlerle arayı kapattım bütün evimi de düzdüm fark ettim ki ben de mutluyum. Bizde o.ç yok. bizde s.s. var. Seve seve.. keşke hep böyle kalsa. günlük güncellenen bi web sitem nöbetim 4 güne yayılmış 8 saat ile çok mutluymuşum. bu arada trabzon da berbat oynuyor yahu :)

mfk' Alıntı:
ben de başta 8 saatim var formatör olamadım ek ders alamıyorum diye çok içerliyordum. 2 aydır bütün işlerime yetiştim. ek dersim olmasa da ek işlerle arayı kapattım bütün evimi de düzdüm fark ettim ki ben de mutluyum. Bizde o.ç yok. bizde s.s. var. Seve seve.. keşke hep böyle kalsa. günlük güncellenen bi web sitem nöbetim 4 güne yayılmış 8 saat ile çok mutluymuşum. bu arada trabzon da berbat oynuyor yahu :)

hocam sen meslek lisesine geçmedinmi daha..

Geri