5. ve 6. Sınıf BTY Ders Kitabı Çıktı...

Kodla Büyü
:+1: hocam emeğine sağlık gayette güzel olmuş paylaşımın içinde teşekkürler derslerimde faydalanacağım :++:

Emek verilerek gerçekten güzel hazırlanmış bir çalışma yapmışsınız hocam, tebrik ve teşekkür ederim. Okulda olduğum için içeriğe sadece bir göz gezdirdim, ilk fırsatta detaylı bakacağım.

Hocam ellerinize emeğinize sağlık. Her zaman meyve veren ağaç taşlanır o yüzden onlara kulak asmayın işinize bakın derim. Mutlaka takdir edecek insanlar çıkacaktır. Güzel bir çalışma ilerleyen konuları da devam ettirmeniz dileğiyle.

Hocam emeğin için teşekkür ederim.Seni eleştirenler yada hevesini kıranları da kafana takma.

Düzenelenebilir formatta da yayınlasanız hocam okul ismini değiştirmek için falan? ya da biz değiştiririz dönüştürerek.
:alkis:

Emeğinize, yüreğinize sağlık hocam. Hiç boş yere canınızı sıkayın derim bu ülkede meyve veren ağaç her daim taşlanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Emeğine sağlık tüm arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyorum. Bence eleştiri yapmayı bilmeyen boş insanların boş laflarına çok takılmamak lazım. Keşke bizde vakit ayırıp böyle şeyler hazırlasak. Okulda müdür yardımcısı gibi çalışıp bütün okulun işlerine koşturmaktan asıl işimizi yapamıyoruz doğrusu. Teşekkür ediyorum çok kişi yararlanacaktır. :alkis:

Hocam aslında talim terbiyenin kitap çalışması var. Üniversite den 4 tane hocaya fln yazdırmışlar. Kitabın pdf halini biraz gördüm. Ancak konular digital vatandaş, bilinçli internet vs. ile ilgili. Konulara ekleme lazım eksikti. Nasıl birsey hazırlayıp önümüze gelecek tam bilemedim. En iyisi bizim hazırlamamız sanki. Hocam bu arada eline sağlık, çok teşekkürler. Fakat benim labim yok sınıfta yapabildiklerim sınırlı. Bu sene psikolojim bozulacak gibu. Allah labı olmayanların sonunu hayırlara çıkarsın. Labı olmayan bilemez. İşin içinden çıkılamayacak bir durum. Kırk takla atıyorum bu haftayı nasıl geçirsem diye. İki ayda çöktüğümü hissediyorum.

Teşekkür ederim öğretmenim, allah razı olsun böyle bir çalışma yaptığınız için

Hocam elinize sağlık...

Bence son bölümde yeniden belki işbirliği ile yapılabilir, yapılmalı... Hatta başka eklemelerde yapılabilir...
1 haftalık bir çalışmayla orası da halledilebilir diye düşünüyorum...

Geri