5. sınıflarda seçmeli ders

Kodla Büyü

akif_van

Aktif Üye
arkadaşlar bizim okul ısrarla 5. sınıfların seçmeli derslerini son iki saate koydu..yok boş sınıf yok diye...bu şekil yapan varmı? benim bildiğim gün boşaltılır seçmeli dersler için....

bizde de öyle hocam malesef... sabahtan ilk 3 saate kadar dersim var.. saat 10 civarı bitiyor..bi de saat 5ten sonra dersim var... şaka gibi..kaç saat arada boşluk... kader bu..millet ya sahahçı ya öğleci olur... bense karmakarışık....

eeeee' Alıntı:
bizde de öyle hocam malesef... sabahtan ilk 3 saate kadar dersim var.. saat 10 civarı bitiyor..bi de saat 5ten sonra dersim var... şaka gibi..kaç saat arada boşluk... kader bu..millet ya sahahçı ya öğleci olur... bense karmakarışık....
hocam aynı..sabah grubunda 13 saat dersim var birde hergün akşam 5 ten sonra son 2 saatler seçmeliye girecem bune yaaaaaaaaa........

bende 5 saat ders var. formörlük görevlendirmeleri olmayabilir diyorlar. bizde ekim ayına kadar olacak olmayacak tartışması sürdüğü için biraz geçikiyor. formatörlük görevlendirmeleri yapılacak mı bu yıl? bilginiz var mı?

bende 3-5 arası yapıyorum dersi
ancak bu plan program işi ne olacak bilgisi olan paylaşsın
kitap gelecek mi

formatörlükte yok ders de yok.okula gitmek gelmiyor içimden.milletin ağzına bakla olduk.lanet olsun böyle bir branşa.

En ii program bende galiba, sağolsun idare cumayı boşalttı, 5lerde dersim seçildi ve 25 saat dersim var...

bosvernapcan' Alıntı:
plan ne yapıcaz arkadaşlar
ya hocam sormayın..bizim 5. sınıflar öğlenci...ve son 2 saatlere 7. ve 8. saatlere dersi koyacaklar:((ben hergün 5. sınıfların dersi için akşam 5-7 arası okulda olacam :(

arkadaşlar bu 5. sınıflarda seçilen yazılım dersine fen bilgisi ve matematik hocaları girebiliyor diye okumuştum okula gelen yazıda.bizim bilgisayarcılar da girebiliyorlar mı bu derse?

Bizim okulda Çarşamba günü seçmeli ders günü seçildi. 8 saat dersim var.Yorucu oluyor ama dersini sevip seçen öğrencilerle ders işlemek güzel oluyormuş.

Geri