5.Sınıflar İçin 1.Dönem 2.Yazılı Çalışma Soruları

Kodla Büyü

muzyonur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumda yapacağım sınavın sorularını ekte paylaştığım çalışma sorularından sormayı düşünüyorum.
Not: Velilerin Müdür yardımcıları yoluyla önerisi/talebi üzerine yapıyorum. Aslında her hafta anlattığım konu ile ilgili içerik fotokopi öğrencilere dağıttım.
Sizler de böyle çalışma sorusu dağıtıyormusunuz sınavdan önce? 25 çalışma sorusu içinden 10 soru seçicem. Sizce 25 çalışma sorusu az mı?

Ekli dosyalar

• 5.SINIFLAR İÇİN 1.DÖNEM 2.YAZILI ÇALIŞMA SORULARI.rar
    94.9 KB · Görüntüleme: 335
Çoğu okulda sınav dersleri haricindeki derslerden genelde 10 örnek soru içinden 10 tane yada 5 soruda 5...
öözellikle seçmeli derslerde bir hafta öncesinden soruları öğrencilere veriyorlar,..

Şaka ama gerçek bir yana il müdürlüğünün sınav senaryolarına uymayı unutmayınız.

Çoğu okulda sınav dersleri haricindeki derslerden genelde 10 örnek soru içinden 10 tane yada 5 soruda 5...
öözellikle seçmeli derslerde bir hafta öncesinden soruları öğrencilere veriyorlar,..

Şaka ama gerçek bir yana il müdürlüğünün sınav senaryolarına uymayı unutmayınız.
Ben konularda geri kaldım. Bazı konuları anlatmam birkaç hafta sürdü. Okulda deneme sınavları oldu, BTR olarak tören provaları, törenler vs derken MEB'in planına yetişemedim. Bu yüzden mecburen seneryoya tam uyamıcam.
Bilmem aynı durumda olan var mı?

Geri