5. Sınıf BTY I. Dönem-2.Hafta 5.1.2.A1 - Dışında Ne Var İçinde Ne Var? Sunumu

Kodla Büyü
421.gif

Ben dahili donanımlardan hiç söz etmemiştim. Ki süre de ancak yetmişti. Donanım, yazılım, giriş, işlem, çıkış birimleri ve depolama birimleri + sorunlara çözümler diyerek ders bitmişti. Şimdi bugünkü kılavuzda dahili donanımlara da yer verilmiş. MEB şunu 2 hafta evvel yapsa idi keşke. (Gerçi yine yetişmezdi de.)

Çocuklarda kitap olmayınca boş. Yazdırsan vakit yetmez. Çıktı alıp versen her hafta bir şeyler çıkarman gerekiyor 200 öğrenciye. Özetle kitap ŞART.

İncelemeye devam ediyorum bakalım PDF'leri...

20dk'da tüm dahili ve harici donanımları + yazılım ve çeşitlerini anlatacak kimse var mı acaba :)

Kılavuz kitap iyi güzel de sanki o da sıkışık sıkışık gibi geldi bana.

20dk'da tüm dahili ve harici donanımları + yazılım ve çeşitlerini anlatacak kimse var mı acaba :)

Kılavuz kitap iyi güzel de sanki o da sıkışık sıkışık gibi geldi bana.

ders süresinde herşeyi anlatmaya kalkıştığım zaman bende yetiştiremiyorum. Hızlı hızlı anlatmak zorunda kalıyoruz. Süreler gerçekten yetersiz.

ders süresinde herşeyi anlatmaya kalkıştığım zaman bende yetiştiremiyorum. Hızlı hızlı anlatmak zorunda kalıyoruz. Süreler gerçekten yetersiz.

Hocam söyleyip geçince de bir anlamı kalmıyor ki? Güç kaynağı bilgisayara gerekli elektriği verir dedik geçtik diyelim. Sonraki hafta çocuk güç kaynağını ilk defa duyuyor gibi geliyor okula. Sorun burada. Bence aşırı bir yoğunluk var. Kime sorsam hemfikir bunu konuda, MEB hariç :)

Evet Hocam. Öğretmen rehber kitabında belirtilen tüm materyaller hazır. Yakında paylaşılacak.

Hocam söyleyip geçince de bir anlamı kalmıyor ki? Güç kaynağı bilgisayara gerekli elektriği verir dedik geçtik diyelim. Sonraki hafta çocuk güç kaynağını ilk defa duyuyor gibi geliyor okula. Sorun burada. Bence aşırı bir yoğunluk var. Kime sorsam hemfikir bunu konuda, MEB hariç :)

Aynen

Geri