5. Sınıf "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" Günlük Plan olan

Kodla Büyü

ciyasoft

Site Gezgini
Arkadaşlar elinde ortaokul 5. sınıf "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" dersi için günlük plan olan varsa paylaşabilir mi? Lütfen günlük plan yapılıyor mu? yapılmıyor mu? diye yazlmayalım. Planıu olan varsa paylaşsın yeter. Şimdiden teşekkürler.

mavisi' Alıntı:
sizden isteyen mi oldu yoksa içinizden mi geldi hazırlamak ?

Ağalar ilk dönem rehberlik için geldiler ama ben yoktum okulda raporluydum. Mart ayında teftişe gelecekler isterler belki. Ben yıllık plana göre işledim dersleri günlük plan yapmadım.

bu 5 lere özel bi durum mu ben tüm sınıflara 5 6 7 8 yıllık planımdan bakarak yazıyorum günlük plan ne diye?

ya arkadaşlar ne günlük planı, kim soruyor, kim söylüyor yapın diye
valla kendi kendimize iş çıkarıyoruz.

5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi kılavuz kitabımız olmadığı için hazırladığımız yıllık plana göre ders planları hazırlamamız gerekiyormuş. Okulumuza müfettiş geleceği için müdürümüz hazırladığımız evrakları kontrol etti ve günlük planların da olması gerektiğini söyledi. kendimce yaptığım planlarımı paylaşmak istedim.

Ekli dosyalar

• 5.sınıf-Günlük-Planlar.rar
    20.1 KB · Görüntüleme: 2,379
Gecen hafta geldi mufettis. Gunluk plan sordu yok dedim. Hazirlasaniz iyi olur dedi. Yani gunluk plan isteniyor arkadaslar

bende günlük plan istiyorlar diye kitabın pdf'si buldum çıktı alıp kitap haline getirdim günlük plan yapmamak için. bence siz de pdfsini bulmaya çalışın. planlarınımı da yaparken yazılım konusu ağır geleceği için yazılım kısmını plandan çıkarıp başka konular ekledim

sedefy' Alıntı:
5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi kılavuz kitabımız olmadığı için hazırladığımız yıllık plana göre ders planları hazırlamamız gerekiyormuş. Okulumuza müfettiş geleceği için müdürümüz hazırladığımız evrakları kontrol etti ve günlük planların da olması gerektiğini söyledi. kendimce yaptığım planlarımı paylaşmak istedim.

Teşekkürler.

Müfettişler istemedi bile ilk dönem...

Paylaşım için teşekkürler bu arada... :+1: :+1:

osghe23' Alıntı:
5lerin yıllık planının pdfsi olan var mı arkadaşlar?

pdf değilde xls olarak buyurun hocam.

Ekli dosyalar

• 2012-2013 Bilişim Teknolojileri Dersi Yıllık Planı 5. sınıf.rar
    9.1 KB · Görüntüleme: 456
sedefy arkadaşım çok teşekkurler.Hazırladığımız günlük planları burada paylaşırsak çok yararlı olacak bence. çünkü kılavuz kitabımız olmadığı için bizden günlük planları isteyeceklerdi

selcuk35' Alıntı:
bende günlük plan istiyorlar diye kitabın pdf'si buldum çıktı alıp kitap haline getirdim günlük plan yapmamak için. bence siz de pdfsini bulmaya çalışın. planlarınımı da yaparken yazılım konusu ağır geleceği için yazılım kısmını plandan çıkarıp başka konular ekledim
hocam yaptıklarınızı paylaşmak isterseniz çok memnun oluruz. şimdiden emeğinize sağlık

sedefy' Alıntı:

elinize sağlık hocam

Geri