45 bin tl civarı otomatik araç tavsiyesi ?

Kodla Büyü
Türkiye de toyota corolla dan daha hızlı satılacak araç olduğunu zannetmiyorum:) tabi acil satılık yazıp fiyatını kırmak hariç...

hızlı satılsın az yaksın diyorsanız punto düşünebilirsiniz. 1,4 otomatik 2013 modeli 40 civarı

Sağlam ve sorunsuz çok büyük birşey istemiyorsanız toyota yaris otomatik iyidir. üstüne biraz koyup auris olabilir wv den çekinirim otomatikten elde kalıyor şanjıman.

Micra'ya ben de baktım. Arkaya 3 kişi Türkiye standartlarında oturamaz. Ancak 4 kişiye kadar ve bagaj sıkıntısı yoksa öneririm. 1 yada 2 kişi için arkaları da bagaja dahil ederseniz uzun yolda bile iş görür.

Jazz sattim mayis ayinda, 1 saatte gitti ve sirada bekleyen de oldu. Onemli olan temizi. Sorunsuz bir arac

Corsa otomatik bakıyorum bende hayırlısı. Micra da düşünmüyor değilim. Otomatik düşünüyoruz. Eşiminde kullanacak olması durumunda bu iki araç seçenekler arasında. Fiekirleriniz varsa paylaşın lütfen.

Son düzenleme:
mazda 3 yada mitsubishi lancer -hızlı satılmaz tabi... ama B sınıfı yerine C sınıfı araca binersiniz...

polo 6R kasa ve üst makyajlı kasalara bakabilirsiniz.Düşük kilometre çok piyasada ve 1,4 ve 1,6 motorlarında piyasası hızlı.

Corsa otomatik bakıyorum bende hayırlısı. Micra da düşünmüyor değilim. Otomatik düşünüyoruz. Eşiminde kullanacak olması durumunda bu iki araç seçenekler arasında. Fiekirleriniz varsa paylaşın lütfen.
Otomatik Corsa önermem. Arkadaşta var. Tek yaşıyor. Araçta bir yükü vs olmaz. Sadece sürücü yani. Yokuşlarda vs. çekişi iyi değil o hafifliğe rağmen. Eşiniz de kullanacaksa ve şehir içi kullanılacaksa micra iyi geldi bana.

Tam otomatik bakin i20 olabilir corsa 1.4 ler tam otomatik olabilir. Cift kavramalilar biraz daha narindir. C sinifindan o paraya 2005 2008 arasi honda civic bakilabilir corolla bakilabilir. Jazz cvt micra tam otomatikte bakilabilir. Onemli olan temiz olmasi

hocam ben 1 yıldır 1.4 otomatik punto kullanıyorum az km de bulursan bence bakabilirsin, hem az yakar hem eşin kullanacaksa yedek parçası ucuza bulunur hem bakımları ucuz olur hemde rahat satarsın. genişlik olarak micra corsa ile kıyaslanmaz bile bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz

Focus'u da önerebilirim. Payasada tutulan bir araçtır.Lpg uyumu ve Otomatiği sorunsuzdur

Otomatik Corsa önermem. Arkadaşta var. Tek yaşıyor. Araçta bir yükü vs olmaz. Sadece sürücü yani. Yokuşlarda vs. çekişi iyi değil o hafifliğe rağmen. Eşiniz de kullanacaksa ve şehir içi kullanılacaksa micra iyi geldi bana.

1.4 otomatik corsa düşünüyoruz hocam. Micra alsak 1.2 motor olacak. Daha mı iyi yol tutuş konusunda.Fiyat aralığı ise 43000 anca zorlayabilirim.

hocam ben 1 yıldır 1.4 otomatik punto kullanıyorum az km de bulursan bence bakabilirsin, hem az yakar hem eşin kullanacaksa yedek parçası ucuza bulunur hem bakımları ucuz olur hemde rahat satarsın. genişlik olarak micra corsa ile kıyaslanmaz bile bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz
Hocam kac model sizin punto acaba, şanzımanın yarı otomtik oldugu için sıkıntı yapabileceği söyleniyor da

1.4 otomatik corsa düşünüyoruz hocam. Micra alsak 1.2 motor olacak. Daha mı iyi yol tutuş konusunda.Fiyat aralığı ise 43000 anca zorlayabilirim.
Bagaj hacminin bariz daha az olması sorun değilse micra otomatikte Corsa'dan iyi bence. Alternatif olarak temiz bulabilirseniz punto yada civic de olabilir.

micranın ikinci el piyasası nasıldır çabuk satılırmı ve aldığımız fiyattan zarar ettirir mi ki??

Bagaj hacminin bariz daha az olması sorun değilse micra otomatikte Corsa'dan iyi bence. Alternatif olarak temiz bulabilirseniz punto yada civic de olabilir.

Kısmetse ailemiz 6 ayaklı olacak hocam. Bagaj hacmi önemli. Hani micra da şehir içinde uygun tüketiyor diye biliyorum. Önemli nokta eşiminde kullanacak olması. İlk arabamız da olacak olması düşündürüyor insanı.

arkadaşım iyi günler bence otomatik alcaksan honda civic al vitec 2 tavsiye ederim sorunsuz araçtır honda

sizin km si çok iyiymiş hocam benim baktıklarım 150 000 km civarı
evet hocam km düşük bulursanız bence hiç düşünmeyin yakma konusunda da 110 dan fazla gitmediğiniz sürece sorun yok hız yaparsanız biraz yakıyo.. yılbasından sonra değişmeyi düşünüyorum ama siz o vakite kadar araç bulursunuz

Geri