444 0 375 e dikkat

Kodla Büyü

0nursah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar az önce yeni ev interneti teklifi için 444 0 375 ten arandım. Taahhüt vermeden önce internet tarifelerini biraz araştırmam lazım 2 gün sonra tekrar arayabilir misiniz diyerek kapattım. Bir iki araştırmadan sonra tekliflerini kabul etmek için aynı numarayı tekrar aradığımda gün çerisinde benimle herhangi bir görüşme gerçekleşmediğini söylediler. Telefondan kontrol edip beni 444 0 375 in aradığını ve teklif verdiğini söyledim. Müşteri temsilcisi bizim numaramızı başkaları kullanıyor olabilir biz teklif için 444 1 444 ten arıyoruz diğer numaralardan yapılan aramalara itimat etmeyin dedi. Daha önce de dolandırıcıların ttnet müşteri numarası üzerinden arama yaptığını okumuştum ama ilk defa başıma geldi uyanık olalım arkadaşlar kimse arayıp kimlik veya kredi kartı bilgilerimizi isteyen kişilerin tuzağına düşmesin.

taahhütünüz bitiyor internet hattınızın paketini güncelleyelim diye babamı da aradılar, ben açmıştım telefonu. bende telefonda böyle birşeyi onaylamam başak paketleri inceleyeceğim diyerek kapattım. numaraya farkılıydı ama. daha online işlemlerden türktelekom sayfasına girip baktığımda taahhütün bitmesine 1 yıl var....

herkes yolunu bulmuş kimi çarpsak kimi dövsek kimi vursak diye bakıyor canım ülkemde...

bende siz deyince resmi sitesinden paketleri incelerken online başvuru yaptım. telefona mesaj geldi. en kısa sürede 444 0 375 den aranacaksınız diye.. bence numarada bi problem yok.

bizim bir arkadaşı da aramışlar. faturanız bundna sonra 90 tl gelecek falan demişler...ama gel gör kü bizim arkadaş inernet bile kullanmıyor.. dikkatli olmak lazım

faruk8542' Alıntı:
bende siz deyince resmi sitesinden paketleri incelerken online başvuru yaptım. telefona mesaj geldi. en kısa sürede 444 0 375 den aranacaksınız diye.. bence numarada bi problem yok.

444 0 375 yine türk telekoma ait. Aradığında da onlar açıyor. Ama dolandırıcı aradığında telefon ekranında da 444 0 375 yazıyor. Öyle başında alan kodu veya 0850 falan yok direk 444 0 375 haliyle güvenerek açıyorsun. Artık nasıl bir sistem kullanıyorlar bilemem. Müşteri temsilcisi teklif vermek için aradığımız numara 444 1 444 dedi.

Geri