4 Ocak sonrası işletmelerde mesleki eğitim

Kodla Büyü
Şu an için var olan durum devam ediyor. Staja giden gidiyor gitmeyen okulda devam...

bakanlıktan yazı gelmesine gerek yok. 4 ocak tarihine kadar izinli sayıldılar. İzinleri de artık bitti. Biz 4 Ocak itibariyle başlattık.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün 24.11.2020 tarihli yazısında gerekli izinleri olan öğrencilerin 30 kasım itibariyle işletmeye başlayacağı ifade ediliyor. Fakat işletmeye gitmeyenlerin durumu muğlak. Bu öğrencilerin durumu aynı şekilde uzaktan eğitimle mi devam edecek yoksa işletmelerle tekrar görüşülüp, başlaması uygun görülen öğrenciler yeniden işletmeye mi başlatılacak?

bakanlıktan yazı gelmesine gerek yok. 4 ocak tarihine kadar izinli sayıldılar. İzinleri de artık bitti. Biz 4 Ocak itibariyle başlattık.

Siz başlatamazsınız hocam, öyle bir yetkiniz yok çünkü. İşletme ve veli onay verirse başlarlar ki durum zaten bundan ibarettir...

Bizde de öğrenciler işletmeye gitmiyor diye ek dersimiz kesildi. Sizde durum nedir. Gitmeyenlere uzaktan ders de vermedik bu arada.

Bizde de öğrenciler işletmeye gitmiyor diye ek dersimiz kesildi. Sizde durum nedir. Gitmeyenlere uzaktan ders de vermedik bu arada.

İşletmeye gitmeyenleri okula çektik. Uzaktan ders verdik ama neticede elbette aldığımız ek ders azaldı...

Siz başlatamazsınız hocam, öyle bir yetkiniz yok çünkü. İşletme ve veli onay verirse başlarlar ki durum zaten bundan ibarettir...
Öyle bir yetkim var. Gelen yazı 4 ocak a kadar izinli olduklarını söylüyordu. bu tarihten itibaren başka da bi yazı gelmediği için süreci devam ettiriyoruz. tabii ki elimiz de işletme ve veli onayı var...

Öyle bir yetkim var. Gelen yazı 4 ocak a kadar izinli olduklarını söylüyordu. bu tarihten itibaren başka da bi yazı gelmediği için süreci devam ettiriyoruz. tabii ki elimiz de işletme ve veli onayı var...

Öyle bir yetkiniz yok. Veli ve işletme onay verdiği için devam ettiriyorsunuz. O izinler olmasa "yetkinizi" kullanarak başlatın da görelim.

Öyle bir yetkiniz yok. Veli ve işletme onay verdiği için devam ettiriyorsunuz. O izinler olmasa "yetkinizi" kullanarak başlatın da görelim.
Zaten hocam işletme ile ilgili en büyük sorun okulun yetkisinin olmaması. Bu dönem için değil sadece normal dönemler için de geçerli. Yetkimiz olmadığı için öğrenci istediği gibi hareket edebiliyor.

Zaten hocam işletme ile ilgili en büyük sorun okulun yetkisinin olmaması. Bu dönem için değil sadece normal dönemler için de geçerli. Yetkimiz olmadığı için öğrenci istediği gibi hareket edebiliyor.

Ben de onu diyorum herhangi bir yetkimiz yok :))

bizde durum işletmeye veli izni ile giden öğrenciler ve izinli gitmeyen öğrencilerden ibaret uzaktan eğitim gitmeyenler için yok o bakanlıgın tasarrufu artık

Neyse sayın hocam biz yetkimizi kullandık yaptık. Soru soruldu fikir vermek için cevap yazdım, saldırmanıza hiç gerek yok. Size uymuyorsa okumayın ya da cvp yazarak zaman kaybetmetin bence. Saygılar...

Saldırı filan yok ortada, havadan nem kapmanızı gerektirecek bir durum da yok. Siz fikir vermek cevap yazdınız ben de size işin doğrusunu söyledim. Bana uyup uymaması ya da size uyan kısmı tartışma konusu değil burada. Ben, siz, hepimiz için gerçekli olan; işletmeye gönderme ile ilgili bir yetkimiz yok, nokta. İşletme ve veli izin verdiği sürece çocuk işletmeye gider bu kadar.

Bizi ve bizleri "Resmi yazı" ilgilendirir ve hocamın dediği gibi son gelen yazıya göre 4 Ocak itibariyle İme başlar. Aksi belirtilmediği müddetçe

Bizi ve bizleri "Resmi yazı" ilgilendirir ve hocamın dediği gibi son gelen yazıya göre 4 Ocak itibariyle İme başlar. Aksi belirtilmediği müddetçe

Resmi yazıda der ki "Veli" ve "İşletme izin verdiği" sürece başlar. O izinler olmadan "resmi yazı" ile başlatın da görelim yetkiyi kullanarak. Daha devam etmek isterseniz özele beklerim, konuyu meşgul etmeyelim...

konu cok hortladı belli izinler olduktan sonra ime var izin yoksa yok yazıda onu belirtiyor

Geri