4/C Hizmet birleştirme

Kodla Büyü

biseydicemm

Aktif Üye
4/C çalışılan zamandan hizmet birleştirmem vardı.köy puanını vermemişler.4/C çalışınca köy puanını vermiyorlarmı? bilgisi olan varmı?

Bende 4 ay kadar 4/c li çalıştım. köy puanı vermiyorlar. nerede çalıştıysan oranın puanını veriyorlar. bende köyde çalıştım, büyükşehir puanı verdiler. sizinkini bilemem.

BAHADIRHAN' Alıntı:
Bende 4 ay kadar 4/c li çalıştım. köy puanı vermiyorlar. nerede çalıştıysan oranın puanını veriyorlar. bende köyde çalıştım, büyükşehir puanı verdiler. sizinkini bilemem.

benimkinide öyle vermişler hocam.Köy de çalışmama rağmen köy puanı vermemişler.Bende 3 ay önce hatalı die tekrar dilekçe verdim düzeltilmeisi hususunda.ama cevap vermediler.O yüzden sorayım bi dedim.böylemi işliyor bu düzen.Teşekkürler

hocam emeklilik hizmet sürenize eklendi mi 4c li çalışdığınız süreler

bilmiyorum sizinkiyle aynı şey mi ama ben ücretli çalıştım 10 puan alırım sanıyordum meğersem ona özel bi hesap varmış 4 te 3 alıyormuşsun 7 puan aldım

4C li çalışan arkadaşlar sizinde hizmet birleştirmeniz böyle mi oldu...6 aylık çalışmam SGK dökümünde 1 ay 10 gün gözüküyor bundan dolayı da 1 puan aldım...bir yanlışlık varsa yer değiştirmeler açılana kadar düzeltme yapmak istiyorum.önce 6 puan verdiler sonra 1 puan olmuş mebbisde..

Geri