4+4+4

Kodla Büyü

welat909

Site Gezgini
Arkadaşlar şimdi yeni sisteme geçtik; bazı okullar 1-4,bazısı da 5-8 oldu. Formatör görelendirmesi her iki kademeyede mi olacak? Yoksa sadece 5-8. sınıflara mı?

hocam bu konuyla ilgili bir sürü başlık var bence arayıp bakarsan yorumları görürsün. net bişi yok.

Bence bu sorunun cevabını daha bakan bile bilmiyor. Bakanın bildiği tek şey artık imam hatiplerin orta kısmı açılacak. Başbakanın bildiği tek şey, bakanı çok iyi bir iş yapıyor, onu eleştirenler ergenekoncu.

Plansız, projesiz, güm diye ortaya atılan birşeyden ne beklersiniz?

Halbuki dert imam hatip ise, şu şu şu okullar orta kısım açabilir ve 5. sınıfı bitiren öğrenciler isterlerse bu okullara kayıtlarını aldırabilirler desen yetiyordu. Neden bu kadar kastılar anlamadım. Hem de damdan düşer gibi.

Cevabı olmayan sorularda tartışmaya gerek yok hocam bir fikriniz varsa MEB'e yollayın dikkate alırlar mı sanmıyorum ama denemeye değer...

az önce müdürüme sordum. siz tabiki orta kısımda kalacaksınız bizim okulda orta kısım olacak burda kalırsınız dedi. ama ne olacağını bekleyip göreceğiz. ben şehir değiştiriyorum neresi olacağı çok da önemli değil ertık

obsearchver' Alıntı:
Bence bu sorunun cevabını daha bakan bile bilmiyor. Bakanın bildiği tek şey artık imam hatiplerin orta kısmı açılacak. Başbakanın bildiği tek şey, bakanı çok iyi bir iş yapıyor, onu eleştirenler ergenekoncu.

Halbuki dert imam hatip ise, şu şu şu okullar orta kısım açabilir ve 5. sınıfı bitiren öğrenciler isterlerse bu okullara kayıtlarını aldırabilirler desen yetiyordu. Neden bu kadar kastılar anlamadım. Hem de damdan düşer gibi.
:+1: :+1:

Bizim okul ikili öğretim oldu(önceden tekliydi). Ortaokul sabahçı ilkokul öğlenci olacak. Biz ne olacağız......8-5 e devam edersek ilkokulda dersimiz yok normumuz yok...Nasıl olacak göreceğiz bakalım...

cpu.gif

Geri